PDA Ogólnie > Zakupy

Telefon w Plus`ie, Jaki?

(1/4) > >>

pillsxp:
Mam pytanie do forumowiczów, kończy mi się umowa w Plus GSM i chciałbym przedłużyć umowę na abonament w kwocie 100 - 110 zł czyli po rabacie 50% będzie 50 zł i 55 zł.
Jeśli chodzi o Plus`a to muszę tam pozostać aby mieć inne produkty taniej gdyż korzystam ze SmartDOM i nie mogę zrezygnować z umowy jeszcze przez rok jeśli chodzi o TV i Internet dlatego chce przedłużyć umowę na telefon.
Od telefonu oczekuje mocnej baterii i kompaktowych wymiarów.
Jeśli chodzi o system to jeśli na WP byłaby aplikacja do obsługi smsów z MultiBox to może bym pomyślał nad zmianą na WP, dodatkowo potrzebuje aplikacji z rozkładami jazdy PKS, PKP, MPK czyli komunikacja miejska.

cerberek:
hehe, jestem w tej samej sytuacji :)

Na andku; A5 i/lub S4, ale  dostępnością tego ostatniego rożnie.  Jeśli chodzi o kompaktoewe rozmiary to Z3 Compact, ale cena jest wysoka i nie wiem,c zy nie lepszy byłby wariant ratalny....

Na Windzie zastaawiam się nad Lumią 830, ale opinie o WP są rózne... to zupełnie inna filozofia korzystania ze smartfona...

A i jest jeszcze LG G3s - 5" 8 Mpx i ogólnie mini wersja flagowca od LG, jest już w cennikach LG G4 :O~ ale jeszcze w zadnym punkcie go nie spotkałem...

pillsxp:
Samsung Galaxy A5 ma małą baterie jak na jego wielkość, przerabiałem to z Galaxy Note 2 lata temu i tam była 2500 mAh bateria mimo to ciągle brakowało jej.
Lumia 830 też wydaje mi się duża w porównaniu do wielkości, lepiej już chyba wziąć Lumie 735.
Co do Z3Compact to też za duża dopłata, przy dopłacie 99 zł brałbym bez zastanawiania się, a tak płacić 429 zł mi się nie uśmiecha.
A co myślicie o Xperia M4 Aqua? ile można za niego dostać.

daras28-82:
To chcesz telefon dla siebie czy na sprzedaż?

pillsxp:
Dla siebie w Plus GSM nic nie widzę bez dopłaty, a nie uśmiecha mi się dopłacać ponad 400 zł do telefonu.
Więc jakby znalazł się jakiś telefon który po sprzedaży dałby mi tyle, abym mógł kupić np Z3 Compact to by mi to odpowiadało.
Z3 Compact widzę już do kupienia po ok 1200 zł, czy któryś telefonów z Plus`a dałby mi zarobek 1200 zł?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej