Tablety na dużym Windows 8.x/10 > Tablety Windows 8.x/10 x86/x64

Sensowna navigacja na tableta win8.1

<< < (2/3) > >>

DjAbra:
zapomniałem napisać, że mam już rozwiązanie po BT - fon z androidem robi mi za czujkę BT dzięki odpowiedniemu programowi.
Wracając do apki - Na razie jedynie Automapa (komunikaty, fotopstryczki itp. jako jedyna w zasadzie jest pełnoprawną navi.

daras28-82:
I w miarę niedroga.

GISman:
Od mniej więcej roku użytkuję AM na Asusie VivoTab Note8, komfort użytkowania na dużym ekranie i normalnym x86 jest nieporównywalny ze smyrfonami na ARMach. Tym bardziej że sprawność/wydajność Atomów serii Z3xxx jest wielkim postępem względem wcześniejszych [poprzednio miałem 10" Fujitsu Q550 jeszcze na W7]. AM w obecnej wersji już współpracuje z modułem GPS w chipie, czułość zadowalająca, można sobie odpuścić zewnętrzną "kostkę" BT.
Ale oczywiście musi być "ale", przynajmniej w tabletkach segmentu "konsumenckiego" :tongue: Otóż nie nadają się one do użytku [nawigacji] w trybie ciągłym. Powodem jest zasilanie - jest ono w standardzie microUSB i z normalnej ładowarki 2.1A daje max. 10.5Wat - po kilku godzinach jazdy tabletka pada z braku papu. Dla porównania w 8" tabletkach "industrialnych" Fujitsu daje zasilacz 36Wat [Atom Z3795], a opancerzony Getac T800 pełne 60Wat [Pentium N3530]. Jest różnica.

daras28-82:
Te kilka godzin to ile dokładniej?

GISman:
Jakieś 6, może 7 - aku po roku używania jest już trochę podjeżdżone. Generalnie jednak pobór energii podczas używania jest taki, że standardowy zasilacz nie jest go w stanie zrównoważyć.
Standard USB jest super wygodny i praktyczny, na wyjazdy można zabierać jedną zasilaczkę a nawet tylko kabelek i ładować z lapa - ale ograniczenia też są :tongue:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej