Tablety na dużym Windows 8.x/10 > Tablety Windows 8.x/10 x86/x64

Sensowna navigacja na tableta win8.1

<< < (3/3)

daras28-82:
Chyba jakiś wybrakowany model masz, Dell nawet na 1A ładowarce ładował się w trakcie użytkowania bez najmniejszych problemów.
Gdzie ta sama ładowarka nie dawała rady nawet podładować S5.

GISman:
Nie sądzę, w firmie testowaliśmy różne modele 8" na Atomach Z37xx, m. in. Lenovo, Della czy Toshibę, pod kątem zastosowań nawigacyjno-kartograficznych. Wszędzie było to samo, w przypadku obciążenia maszynki [AM, QGIS, ArcPad, mysz, klawisze i GPS po BT] zasilacz nie wydoli. Ładować to sobie może i bez problemów, ale to trochę mało.

GISman:
No właśnie, szukam, szukam i nic :S
Na Asusie VivoTab Note8 mam postawione ze sklepu M$ HERE i zassane offlinowe mapy Polski [i nie tylko, HERE potrzebne mi do podróży poza Europę, na miejscu i tam mam AutoMapę]. Wszystko działa pięknie dopóki jestem w zasięgu WiFi, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć opcji przejścia na GPS [obojętnie, zintegrowany w chipie czy podpięty po BT w protokole NMEA0183]. Program jest żałosny jeśli chodzi o możliwości konfiguracji, po prostu dla "low-end-userów" :P
Zaznaczam że na tym samym sprzęcie bez zastrzeżeń pomyka zarówno AutoMapa, jak i programy GIS [ArcPad, QGIS itp.] - więc GPS jest...

daras28-82:
Pisz co chcesz.
Della używałem rok.
Niezależnie od obciążenia się ładował.

waldirs:
Szukam lepszego niż AM programu do nawigacji na laptopie. Mam pilota-antenę GPS po BT, stolik pod notebooka i jeżdżę po Europie z nieszczęsną AM. Szukam jakiegoś innego sensownego programu - polsko języcznego pod Win10. Czy ktoś coś podpowie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej