Pozostałe platformy > UMPC, netbooki, subnotebooki, tablety

Wybór tablet PC

<< < (2/7) > >>

Kajetan Krykwiński:
To który TabletPC jest dobry? Podkreślam, TabletPC, w jego właściwej definicji, nie zabawki dedykowane pod Win7/8.

abderyta:
Właściwej definicji, czyli mówiącej, że tabletPC to komputer przenośny z ekranem dotykowym wykorzystującym rysik?

Mój brat używa Latitude XT3 i sobie chwali. Bawiłem się nim trochę i moim zdaniem ma wszystko czego można potrzebować. Moja żona zaś, jak to kobieta, kupiła oczami jakiegoś Lifebooka i też nie ma powodu do narzekań.

Kajetan Krykwiński:
XT3? i7 i grafika z XT2 na C2D?  :wink:
A lifebooki miały matryce lustrzane - chyba że się mylę to sprostuj.

abderyta:
i5 jeśli się nie mylę i pewnie intel HD 3k lub 4k. Nie każdy potrzebuje jednego kompa "do wszystkiego". Są też tacy, co w ogóle mają w życiu ciekawsze ich zdaniem zajęcia, niż gry. Bo do czego lepsza grafika.

Co do lapsa żony, to muszę na niego zerknąć, bo choćby mnie kroili to nie wiem. Zupełnie nieistotne dla mnie parametr.

Innymi słowy, łatwiej zdefiniować pojęcie "tabletPC" niż "dobry". I dla mnie dobry, to działający szybko w wyznaczonych zadaniach, bezawaryjny, wygodny w obsłudze, a dobrze wykonany i ładny. Akurat żonki za mały na mój gust bo to o ile pamiętam 11.

daras28-82:
Nie rozumiem czemu niektorzy się tak upierają przy tym dotyku.
Rozumiem że przy pracy na grafice jest to bardzo wygodne ale do codziennych zadań nijak.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej