Windows Phone 7/8.x/10 > Oprogramowanie Windows Phone

Jak wyłączyć powiadomienia kalendarza

(1/1)

ciubas:
Szukałem już wszędzie, chodzi mi o to, że mam 2 telefony, tablet i odpalonego google calendar na kompie, jak mi wszystko przypominało to można było zwariować.

Dlatego powyłączałem te powiadomienia na tablecie oraz jednym telefonie (desire) ale, że jest na reklamacji to mam teraz omnia m i za nic na świecie nie potrafię odnaleźć tej opcji.

Chodzi mi tylko o wyskakujące/dźwiękowe powiadomienia - niech kalendarz się synchronizuje - to akurat mi pasuje, bo co wezmę w rękę to mam szybko dostęp do planu dnia - tylko te dźwięki i powiadomienia ekranowe...

Budniu:
To to musisz wyłączyć w poszczególnych zdarzeniach w kalendarzach. Zdarzenia zapisałeś z przypomnieniem to jak ma być inaczej - przypomina. Otwórz dane zdarzenie przez telefon lub www i zedytuj je usuwając przypomnienie.

ciubas:
Jest to głupie - normalnie w htd na androidzie mogę wyłączyć przypominanie - więc nie rozumiem Twojej sugestii, nie będę miliona (dosłownie) przypomnień edytował - ma mi przypominać na telefonie i JEDNEJ komórce, na reszcie ma być widoczne ale mi nie wyskakiwać z przypomnieniami.

revanmj:
Niestety, WP7 chyba nie ma takiej opcji jak Android czy iOS (czyli wyłączenia powiadomień dla całej aplikacji, ale bez usuwania ich z samych zdarzeń).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej