Android OS > EVO 3D

sieć 4 G

(1/1)

kamerunczyk:
Witam. za Pare dni stane sie posiadaczemhtc evo 3D z play.Jak to jest z ta siecia 4g, pobiera ona duzo wiecej bateri niz 2g/3g ?

revanmj:
Przecież EVO 3D nie obsługuje 4G (w sensie LTE), więc nie zużywa więcej energii niż inny smartfon korzystający z HSDPA. Play zresztą też LTE nie ma. Reklamowane przez niego 4G to zwykły chwyt marketingowy ..

konrads6:

--- Cytat: kamerunczyk w Marzec 10, 2012, 16:48:20 ---Witam. za Pare dni stane sie posiadaczemhtc evo 3D z play.Jak to jest z ta siecia 4g, pobiera ona duzo wiecej bateri niz 2g/3g ?

--- Koniec cytatu ---
ja mam karte play i powiem tak - wykupiłem pakiet 100MB i jak pojade na wieś to przy zasięgu pojawia mi sie literka "R" (ropaming?) i jestem w sieci orange przez co z internetu nie moge korzystać. Teraz się zastanawiam jak na wakacje pojade jak to załatwić, abym "był" w ich zasiegu bo chce sobie wczesniej pakiet wykupic

kamerunczyk:
Ja Wlasnie zamowilem evo 3d w abonamencie w play za 95 zł . jest w tym pakiet  1 gb . zobaczymy jak u mnie bedzie dzialal net . mieszkam pare kilometrów od krakowa .

Curtis22PL:

--- Cytat: konrads6 w Marzec 11, 2012, 10:08:58 ---
--- Cytat: kamerunczyk w Marzec 10, 2012, 16:48:20 ---Witam. za Pare dni stane sie posiadaczemhtc evo 3D z play.Jak to jest z ta siecia 4g, pobiera ona duzo wiecej bateri niz 2g/3g ?

--- Koniec cytatu ---
ja mam karte play i powiem tak - wykupiłem pakiet 100MB i jak pojade na wieś to przy zasięgu pojawia mi sie literka "R" (ropaming?) i jestem w sieci orange przez co z internetu nie moge korzystać. Teraz się zastanawiam jak na wakacje pojade jak to załatwić, abym "był" w ich zasiegu bo chce sobie wczesniej pakiet wykupic

--- Koniec cytatu ---
po prostu musisz sobie ustawić ręczne wyszukiwanie sieci i wybrać Twoją sieć

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej