Android OS > EVO 3D

Odtwarzanie filmów 3d

(1/7) > >>

mohinder:
Witam.
Jeszcze nie zakupiłem EVO 3D ale interesuję się nim mocno. Chciałem zapytać czy filmy które są dostepnę jako 3D dajmy na to Avatar będą na EVO również w 3D?

Falcon105:
Witam. Powiem Ci że w wypożyczalni HTC Watch w polsce nie ma dostepu nawet do filmow 2d. jedynie trailery 2d. filmy 3d ktore poza zrobionymi przez siebie odtwarzalem narazie jedynie z Youtube.. a od wczoraj jestem na etapie szukania jakis pelnometrazowych filmow 3d w sieci. niestety jednak jeszcze nie znalazlem.. znalazlem jednak info ze sa programy ktore przerabiaja film 2d na 3d i konwertuje juz 3 raz z innymi ustawieniami .. ale do tej pory nie wychodzilo to poprawnie. Gdyby ktos mial jakies info to takze prosze o odpowiedz. pzdr

porosiu:
ok sprawdzilem i jest tak ze wrzucasz na karte pamieci film(wrzucilem film pokazowy samsunga) 3d sbs i fim odtwarza,widac 2 obrazy klikasz- menu -otworz w 3d i jest 3d :) problem mam z dzwiekiem :( (brak) moze dlatego ze film jest mkv ,a w innych formatach nie moge sprawdzic gdyz nie mam karty pamieci tak duzej.Jak cos bede wiedzial wiecej dam znac :smiley:

mohinder:
No to widze, że nie jest źle. Mam nadzieję, że niedługo też będę mógł to potestować i oglądać.

porosiu:
Jest dobrze :ok: dzis wrzucilem trailer avatara  sbs w MP4 i chodzi plynnie z dzwiekiem :mrgreen: wyglada zajefajnie.
otwierasz film w playerze systemowym pojawiaja sie 2 obrazy - menu - wybierasz 3d i cieszysz sie filmem :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej