Pozostałe platformy > Windows CE (bez PNA/PND)

Polska klawiatura i znaki na Jornadzie 720 i chyba innych!

<< < (2/17) > >>

Io:
Przepraszam za rozwijanie tematu nie zwiazanego z tytulem tego posta, ale gnebi mnie ta kwestia..
Foldery w moim Windows to AppMgr(nie wiem do czego za bardzo, same pliki .dat), Autostart, Desktop, Favoriten(czyli raczej odpowiednik Favorits), Help, Profiles(zawieda podkatalog Guest, w ktorym sa Cookiec, Temporary Internet Files oraz History), Programme(to z menu Start), Shriftarten(czcionki) oraz Zuletzt verwendete Dateien(ostatnio otwierane dokumenty, chyba Recently Files po chrzescijansku:)

I mnostwo plikow.

Jesli ktorys z szanownych clubowiczow bylby mi w stanie zrobic podobna rozpiske z angielskiej Jornady bylbym baaardzo wdzieczny. Moze pozwoli mi to dojsc do czegos...

Jak nie to mam inny sposob, z ktorego Natura korzysta od lat:
PRZYSTOSOWAC SIE.
Juz prawie mi sie udaje, przepisalem dzis ok 20 stron i jest niezle:)

vladymir:
Dlaczego narzekasz na Language Extendera? Ja go mam i działa niezawodnie, klawiaturę mnozna DOWOLNIE przemapować, choć rzeczywiście trzeba się przyzwyczaić do sposobu uzyskania polskich znaków: najpierw klawisz ustawiony jako funkcyjny a potem litera. Jeśli jako ten klawisz ustawi się prawy Shift, pisze się bardzo podobnie jak na PC.

ural:
wiesz co u mnie pisanie polskich fontów w Language Extenderze owszem działa, ale na takiej zasadzie, że jak wcisnę "a", to mi wyskakuje "ą" - natomiast nie da się ustawić tego z altem... innymi słowy za każdym razem jak chcę napisać polską literkę, to muszę przełączyć z ang, na pl i napisać, potem znów z pl, na ang... a może da się jakimś cudem pod alta wrzucić polskie fonty? Jak tak to bardzo proszę o poradę ;).

vladymir:
Pod alt się nie da, ale można z CTRL, tylko trzeba w panelu konfiguracji LE utawić OBA klawisze na CTRL. Wtedy piszesz tak, że naciskasz najpierw CTRL a potem literę, po czym sysytem sam wraca do pisania podstawowego (klawiatury angielskiej)

tomy_m:
Mam Jornada 720 z systemem 3.01 ... przy instalacji ...po kliknieciu pliku setup.exe otrzymuję komunikat   >>>'SETUP' is not valid Windows CE application.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej