i-mate JAM

  • 4 Odpowiedzi
  • 950 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

i-mate JAM
« dnia: Wrzesień 29, 2009, 08:12:19 »
Witam serdecznie.
Bardzo duzo pomogly mi juz wypowiedzi uzytkowinikow forum ,ale niestety nie moglem znalezc odpowiedzi na to co dla mnie najwazniejsze teraz, a mianowicie : na poczatek co posiadam - i-mate JAM , dzis zainstalowalem na niego wersje rom 3.04 z radiem 1.12 , wszystko przez usb z pliku na komputerze , dziala o dziwo nic nie zepsulem :) ,ale problem pzostal ten co mialem z tym phonem juz 3 lata temu .... nie lapie sieci - pojawia sie tylko smieszna ikonka z wkrzyknikiem obok :( , ALE zaraz po instalacji nowego rom jakk wlozylem karte sim (era) na chwilke pojawil sie zasieg - jakies 3 minuty :( sie tylko cieszylem ze juz dziala dobrze , czytalem ze trzeba przygiac styki - robilem to , zmienilem tez ta batrerie wewnetrzna na nowa ,czytalem all po forum na temat podobnego problemu niestety nic nie znalazlem .Ogolnie jezeli chodzi o telefon to dziala tylko 112 - polaczylem sie z policja , ale sieci nie lapie :(. Co moze byc przyczyna ? jak to naprawic ? .Dodam e zmienialem karty era > idea > era , nic teraz juz nie lapie :(.
Prosze serdecznie o pomoc (z tym beznadziejnym przypadkiem) :).
Z gory dziekuje , Pozdrawiam.

*

Offline open

  • ****
  • 799
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Defy
    Touch Pro
    Lark FreeBird 5.1
Odp: i-mate JAM
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2009, 08:24:12 »
A simlock zdjęty?  :mysli:

Odp: i-mate JAM
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2009, 08:33:35 »
Dziekuje za szybka odpowiedz na moj post :).
Jakby to powiedziec/napisac ..... jak kupowalem telefon .... 4 lata temu gosc mowil ze moze byc problem , ale zaladowale karte idei wtedy i dzialal do pewnego czasu .... pozniej przestal odpowiadac .... nic nie pisze ze zla karta sim ,poprostu zadzialal na 3 minuty na era sim... simlocka juz tez probowalem posciagac, ale programiki ktore znalazlem nie sa chyba dobre , wywala error :( ,naprawde nie wiem co moze byc , moze jakas wskazowka do sicagniecia simlocka jak to moze byc przyczyna .... juz pisze ze mam wszystkie chyba xdadev_all_unlock-v1.XX :( nie dzialaja.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2009, 08:35:17 wysłana przez Sansin »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: i-mate JAM
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2009, 08:57:38 »
jakie są objawy w PDA kiedy numer IMEI zostaje zablokowany w bazie danych? (sprzęt kradziony/ zgubiony)

Odp: i-mate JAM
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2009, 10:50:07 »
Hmmm .... skradziony/zgubiony ,watpie ,byl przywieziony (skad to nie wiem) , kupilem jakies 4 lata temu , dzialal mi spokojnie okolo roku ,pozniej przestal .... lezal sobie w szafie  prawie 3 lata .... ale tego nie wylkuczam , moze to tyez jest przyczyna .... :( tylko ze jak teraz to odkrecic jak ktos nieuczciwie sprzedal i zglosil kradziez ? ,jak pisalem na poczatku cieszylem sie ze wgralem nowy rom :) , i tak to bylo trudne :). Moze jakas inna podpowiedz co do tego jak go uruchomic ?. Dziekuje.
Napisane: Wrzesień 29, 2009, 09:30:23
Niezle sie wystraszylem z tym watkiem o skradzionym telefonie ... ale jak pisalem watpilem w to :) ,tak wiec wszystko dziala juz poprawnie - pomoglo jeszcze raz rozebranie telefonu i podgiecie stykow - teraz jest ok - zasieg nawet dobry ... ale jak zawsze mam nowy problem - zamiescilem watek na temat GPS do tego phona :) , moze ktos pomoze to rozwiazac:).