Apple iOS > Apple iPhone / iPod Touch / iPad

101 problemow oraz ich rozwiazanie

<< < (19/20) > >>

OleYek:
Nie polecam fałszywych odpowiedzi, ponieważ w przypadku resetu hasła, nawet przez kogoś z zewnątrz, nie odpowiesz na pytania, nie dostaniesz się do konta, dając fałszywe odpowiedzi, dołączysz do rzeczy płaczących teraz bo stracili dostęp do konta i nie mogą go odzyskać bo bzdury, których nie pamiętają powpisywali a wtedy jest pozamiatane.

GR:
Słuszna uwaga!
Utwierdza mnie to tylko w tym co o tym myślę...

KM:
Pytanie od mojej znajomej. Iphone 4S, najnowszy OS.
Po rozpoczęciu rozmowy telefonicznej wyświetla się zdjęcie rozmówcy, lecz przez pierwsze 2 minuty rozmowy jest przysłaniane przez tzw. "opcje połączenia" (wycisz, przyciski, głośnik, dodaj itd.). Czy da się wyłączyć to okienko na stałe, lub też zaraz po rozpoczęciu rozmowy? Znajoma z tych opcji zwykle nie korzysta, a wolałaby widzieć, kto dzwoni?

OleYek:
Przecież to się wyświetla dopiero podczas połączenia, chyba widziała od kogo odbierała rozmowę, poza tym ciężko trzymać przy uchu i patrzeć na ekran. Nie rozumiem problemu może. Przed odebraniem połączenia nie ma nic na ekranie. A odpowiadając na pytanie, nie da się.

KM:
Jeżeli jest tak jak piszesz, to rzeczywiście nie powinno być problemu. Nie widziałem tego zjawiska, bo problem przekazano mi telefonicznie. Nie da się ... bo nie potrzeba ;)
Dzięki, pozdrawiam :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej