Apple iOS > Apple iPhone / iPod Touch / iPad

101 problemow oraz ich rozwiazanie

<< < (20/20)

barbara.malanowska1:
No to ja mam taki problem. Jak miałam starego iPhona, ustawiłam sobie zdjęcia przy kilku osobach. Jak zmieniłam telefon na nowszy (4s), to te zdjęcia dalej tam są, ale wyświetlają się strasznie powiększone i okropnie to wygląda, bo najczęściej czyjąś buzię tylko mam na ekranie.  :mrgreen: Czy jest jakiś sposób na powrót do tego, jak było na starym telefonie? Czy jedyny sposób to zrobienie nowych zdjęć lub usunięcie tych i wrzucenie jeszcze raz tych starych..?  :-|

OleYek:
Musisz dodać nowe zdjęcia.

skub:
Witam, mam iphona 4, i mam problemy z zasięgiem, nawet przy wyłaczonym 3g są problemy. Co propnujecie?

OleYek:
Może napiszesz więcej na ten temat ?

areks1810:
Witam
Mam iphone 4 8gb posiadającego simlocka szwedzkiej sieci(3 SE). Zrobiłem na nim jailbreaka w celu zdjęcia simlocka, jednak nie tylko nie udało mi się zdjąć simlocka, ale także dużo aplikacji przestało działać. Wiem, że aby odzyskać gwarancję można wgrać oryginalny soft i zrobić legalną  aktywację i moje pytanie jak to zrobić??? Proszę o opisanie krok po kroku, ponieważ po nieudanym jailbreaku chciałbym być pewny tego co robie. Czy będzie mi do tego potrzebna szwedzka karta sim??? Dodam że wersja systemy to : 7.1.2.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej