Różne > POI PDAClub

UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!

(1/64) > >>

jachu:
W tym dziale bedziemy dyskutowali nad projektem poi.pdaclub.pl !!!!!

bartek_63:
1. Ma być dostępna dla wszystkich użytkowników nie tylko dla AM.
2. Ma być za darmo.
3. Ma być zrobiona z głową i bez kategorii typu "kosze na śmieci wolnostojące"

ajed:

--- Cytat: bartek_63 w Październik 01, 2007, 17:20:59 ---1. Ma być dostępna dla wszystkich użytkowników nie tylko dla AM.
--- Koniec cytatu ---
Postaramy się.

--- Cytat: bartek_63 w Październik 01, 2007, 17:20:59 ---2. Ma być za darmo.
--- Koniec cytatu ---
To na 100%

--- Cytat: bartek_63 w Październik 01, 2007, 17:20:59 ---3. Ma być zrobiona z głową i bez kategorii typu "kosze na śmieci wolnostojące"

--- Koniec cytatu ---
To chyba zależy od użytkowników.

toszcze:
Dodam jeszcze jeden (dla mnie dość ważny) punkt: ma być tam porządek.
Rozumiem przez to ujednolicone opisy POI, najlepiej w formie predefiniowanych pól (np. województwo, miejscowość, ulica i numer domu/lokalu, kod pocztowy, telefon, opis). Predefiniowane pola powinny być po to, aby użytkownik pobierając punkty mógł zadecydować, że np. w kategorii "Placówki Poczty Polskiej" chce mieć w opisie POI województwo, kod pocztowy i miejscowość, a w kategorii "Sklepy Real" miejscowość, ulicę i numer domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu skończą się spory typu "a po co komu kod pocztowy placówki pocztowej?" czy "a ja bym chciał numer telefonu do progu hamującego".

bartek_63:

--- Cytat: toszcze w Październik 01, 2007, 19:26:17 ---Rozumiem przez to ujednolicone opisy POI, najlepiej w formie predefiniowanych pól
--- Koniec cytatu ---
Podpisuję się obiema rękami  :ok:
Dość mam sporów czy opis ma wyglądać tak czy tak.
Nawet nie musi być synchronizacji punktów tylko możliwość pobierania a wpisywanie ze strony internetowej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej