Pozostałe platformy > Windows CE (bez PNA/PND)

NEC MobilePro 900c

<< < (2/154) > >>

Kajetan Krykwiński:
kabel vga to koszt ok 15$ na ebayu. ja załatwiam wszystko przez znajomego który neca+kabel+dodatkową baterię przepakuje i wyśle do kraju.

Ekran, jeśli będzie używany w ostrym słońcu to można (sorry za wyrażenie) o kant dupy rozbić. 0 czytelności, wygląda jak wyłączony. Pewnie i by automapa ruszyła (odpalają 3.9.x na .net 4.2 core) ale nie ma sensu
filmy skoro chodzą na ipaq 3850 (200mhz arm, 64 ram, wm2003 (.net 4.2 core)) to i tu pójdą (400mhz xscale 64 ram, ce .net 4.2 :D )

karta wifi na miejscu to koszt ok. 100 złotych, jakie chodzą - poszukać w www.hpcfactor.com/hcl

Multiaplikator:
To chyba lepiej w mojej sytuacji poszukać na ebay'u NEC'a już z kartą WIFI - wyjdzie taniej.
Jeszcze jedno pytanie odnośnie USB. Czy do tego by obsługiwał pena będą potrzebne jakieś specjalne sterowniki ?

Kajetan Krykwiński:
no czy taniej wyjdzie to nie wiem - 30$ więcej = 90zł więcej i o to 90 zł więcej szans na cło, co mi się nie uśmiecha ;)
Host usb powinien standardowo obsługiwać urządzenia zgodne z HID (klawiatury, myszy) oraz urządzenia Mass Storage (karty pamieci, dyski USB itd.). Istnieją dodatkowe sterowniki dla różnych rzeczy pod WM, są szane że zadziałają pod CE

Multiaplikator:
Co racja to racja - służby celne czuwają  :). Nie myślałem jednak o oddzielnym kupowaniu karty, po prostu przeglądając oferty na ebay'u widziałem, że czasem można dostać NEC;a z kartą tylko o jakieś 15$ drożej niz gołego.

Kajetan Krykwiński:
Szczerze mówiąc popatrzę, ale najpierw najważniejsze sprzedać laptopa (kasa :P), wtedy będę mógł kupić neca (czyli w przeciągu miesiąca powinien u mnie leżeć, mam nadzieję :D)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej