Nawigacja GPS > AutoMapa

Czy ktos juz kupil Automapę Polski?

(1/6) > >>

focus12:
Ciekaw jestem czy ktos juz kupil automapę Polski i moze podzielic sie wrazeniami.

skibi:
Również czekam na jakieś opinie.Jest w sprzedaży od poniedziałku,więc jak ktoś zamówił wysyłkowo,to jeszcze nie sprawdził.
Tak czy siak do 1 lipca muszę ją mieć zainstalowaną.
Posiadam Poznań i mapę ogólną.Uwagi co do danych topograficznych były (równiez dotyczące miasta-głównie jednokierunkowości ulic).
W programie najbardziej przeszkadzał mnie brak możliwości ustalania punktów przelotowych.Podobne uwagi musieli mieć inni i takie dotarły z pewnością do producenta.Ciekawe jak będzie teraz.

GPS maniak:
Witam kolegę z Poznania. Nie mam mapy szczegółowej, ale w lipcu chyba ją kupię - pod warunkiem wprowadzenia "pnktów przelotowych". Mam Warszawę i Polskę ogólną, kupiłem ją w piewrszym rzucie (jeszcze u producenta) i od razu zgłaszałem ten mankament dotyczący braku puunktów pośrednich. Czasami upór programu do wyznaczenia zupełnie nieekonomicznej trasy jest przerażający.
Otrzymałem (nie pamiętam czy bezpośrednio mailem, czy też jako głos na Forum) zapewnienie autorów, że następne wersje programu (update) będą miały możliwość wyznaczania trasy z uwzględnieniem punktów pośrednich, ale patrząc na inne obietnice autorów (patrz: daty nowych map) mam wątpliwości, czy z tym problemem się uporają. Jeżeli ktoś wie co w trawie piszczy prosimy o informację.

sherlock:
na mapie bazowej sprawdzcie najkrotrzy serock-mikolajki  a nastepnie odwrotnie,  dwie rozne trasy rozniace sie o 2 km ??? tak powinno byc?

GPS maniak:
To nic, ale spróbujcie w Głogowie przejechać z jednego brzegu Odry na drugi !!!
Na mojej mapie bazowej jest to niemożliwe !!! Wygląda tak jakby nie było mostu, a jest i to nie w remoncie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej