Nawigacja GPS > AutoMapa

Automapa - propozycja

(1/3) > >>

korrek:
Z przecieków jakie mogłem przeczytać na forum wynika że mapa Polski zajmie ponad 100 MB ale bedzie ją można wgrywać w kawałkach. Wiem, że to już bardzo późno ale moja propozycja rozwiązania problemu wielkości plików zapewne ułatwi obsługę programu. Rozdzielcie Panowie twórcy programu, sam program obsługujący mapy od map. Tak jest to zrobione w TomTom-ie i działa wyśmienicie. Propozycje aby recznie przenosić pliki map exploatatorem na karte SD jest dobra dla większosci Forumnowiczów  ale jest niestrawialna dla wiekszości użytkowników Pocketów, którzy nie mają nic wspólnego z komputerami poza biernym naciskaniem przycisków ( patrz moja kobieta) i a chcą korzystać z AutoMapy.
No i na koniec. Za cenę jaką zapłaciłem za to co już mam  (mapa Warszawy)przydała by się jakaś instrukcja obsługi. (chociaż do ściągnięcia z netu w pdf.)

karolek01:
wyciełem katalog z mapą warszawy z automapy zainstalowanej na pda
a katalog z warszą wklejiłem do Storage Card.
i działa bez problemu ma hp jornada 560.
dostałem wiadomość ze
Szczegółową Mapę Polski będzie można kupić za 329 zł netto. Powinna pojawić
się w sprzedaży w ciagu 2 tygodni.

elita:
hmm patrząc na cene, i porównując do navigo (polska 1:200 000 + 18 metropolii 1:18 000) za 250zł w tym mapa papierowa i na ppc i pc to chyba nie będę miał alternatyw.
Polska w skali 1:50 000 wątpię że wejdzie na raz w pda bez duuużej karty, a wg opisu navigo fajnie zrzuca na pda interesujące kawałki, zresztą poczekam na jakieś public demo jednego i drugiego.

korrek:
do karolek01
No ale po co te kombinowanie z przenoszeniem katalogów??????  Czy za tak wysoką cenę nie można otrzymać produktu strawnego dla NIEKOMPUTEROWCA!!!!!!!!!!!!

cawmook:
cześć
cała AutoMapa z dokładną mapą Polski zajmuje ~18MB więc jak na tą skalę i bazę danych o drogach i obiektach rewelka
w czasie instalowania mozna sobie więc wrzucić program na SD i nie zawalać miejsca w pamięci

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej