Nawigacja GPS > AutoMapa Android

Różnica w długości trasy AM vs Google Maps.

<< < (2/9) > >>

kwojtow:
Np 08-110 Siedlce ul. Poniatowskiego 3 i koniec trasy to Sopot ul. Aleja Niepodległości 791.

RUKAT:
I jesteś pewny że trasy są takie same???  Jeszce całej nie przejrzałem ale już w Węgrowie jest inaczej . AM jedzie obwodnicą (dalej) a google jedzie przez środek . Można dyskutować jak lepiej ale na pewno nie jest tak samo.

Dalej AM w Pułtusku na Ciechanów Google na Pszasnysz ....i tyle w temacie takie same trasy.   

kwojtow:
Tak trasy były sprawdzone i celowo ustawiłem taką samą trasę  w Google Maps żeby była identyczna jak w AM. Z Pułtuska na np na Ciechanów i Mławę. Dalej S7. Ale to tylko przykład. Na innych trasach też jest różnica w KM i to dość "duża". Zastanawiam się z czego to wynika i komu wierzyć.

RUKAT:
Ja ustawiłem Twoją trasę i wyszły mi różnice . Trasa od AM była o kilka KM dłuższa tak jak u Ciebie ale znalazłem też Różnice w przebiegu trasy. w oddaleniu wyglądała podobnie ale jak patrzyłem kilometr po kilometrze to były różnice i to jest wg. mnie powód . Ty twierdzisz że Twoje trasy są identyczne i różnią się tylko długością. Nie chce mi się w to wierzyć a jeszcze bardziej nie chce mi się tego sprawdzać bo to by było kupę roboty żeby wymusić u mnie dwie identyczne trasy więc przyjmijmy że masz rację. Wtedy zostaje to moje wcześniejsze wytłumaczenie o większej precyzji map AM bo przecież punkty start i cel są na obu mapach przesunięte najwyżej o parę metrów a nie KM

kwojtow:
O boszzz. Rece opadają. Przecież to jest chwila roboty jak już. A tym bardziej na komputerze np. Szkoda ze Ci się nie chce wierzyć :-)
Ps. Słowo klucz "identyczne".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej