Nawigacja GPS > AutoMapa Android

aAM 5.4.9 wolne łapanie fixa GPS

(1/3) > >>

wsz:
Zainstalowałem 5.4.9 i ta wersja łapie fixa powyżej 2 minut, podczas, gdy innym programom uruchomionym przed aAM i zaraz po jej zamknięciu zajmuje to 1-3 sekund. Wróciłem do 5.4.8 (uwaga na utratę ulubionych przy usuwaniu aAM) i ta wersja łapie fixa szybko (tak jak i poprzednie). Zgłoszone do supportu. Sprzęt Xperia XZ1 Compact, Android Pie, GPS/Glonass/Galileo.

Aktualizacja: 5.4.8 też coś zaczęło wolniej łapać fixa. Restart smartfona pomógł. Wgrałem 5.4.9 i chyba jest OK. Ciekawe, że inne aplikacje używające GPSa działały OK bez restartu.

ochkarol:
Mam 5.4.10. Nie mam tego problemu

lemur36:
U mnie też na 5.4.9 bardzo długo łapie fixa. @ochkarol skąd pobrałeś wersję 5.4.10 ? Jutro wyjeżdżam na wakacje i trochę mnie martwią fochy 5.4.9...

RUKAT:
Trzeba być beta testerem.  W sklepie play znajdź AM przewiń stronę na sam dół i tam jest przycisk  "dołącz do programu Beta testów" (albo jakoś tak podobnie) i poczekać  na zatwierdzenie

ochkarol:

--- Cytat: lemur36 w Czerwiec 19, 2019, 18:41:56 ---U mnie też na 5.4.9 bardzo długo łapie fixa. @ochkarol skąd pobrałeś wersję 5.4.10 ? Jutro wyjeżdżam na wakacje i trochę mnie martwią fochy 5.4.9...

--- Koniec cytatu ---
Ja zgłaszałem inny błąd (notabene też związany z GPS) to dostałem wersję, która tworzy logi. Poprosiłem o najnowszą i mam dlatego. A dołączenie do beta testów to inna droga.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej