Nawigacja GPS > AutoMapa

Z Automapą po Francji

<< < (5/5)

MMac:
Kolejna podróż - znowu Automapa; najnowsza z lipca; próbowałem "po mieście" map google i mapy.cz ale nie spasowały mi... więc wziąlem na miesiąc automape; myślałem że będzie lepiej niż było parę lat temu...
Niestety:
Beznadziejnie informacje o ograniczeniach prędkości; już w Polsce na odcinku średnicówki w Gliwicach gdzie od zawsze jest 70 km/h pokazywała miejscami 100 km/h; w Niemczech i we Francji też nie można było niestety polegać na wskazaniach automapy bo dozwolone prędkości sporo razy sie nie zgadzały i to w różna strone... :-/
Beznadziejny jest też opis manewru " Za .... metrów - prosto" a to prosto to raqz oznaczało że trzeba się trzymać lewej strony a raz że prawej... nie można po prostu powiedzieć "... trzymaj się ... strony"?;
Dobrze że tym razem automapa nie myliła zjazdów na rondach i nie kazała zjeżdżaj z strasy i wracać na nią...
Takie coś mnie jeszcze spotkało - wracając skręciłem do Zgorzelca zatankować, wracając żle skręciłem na jednym z rond; szybko wyzanczył trasę więc nie zawracałem tylko pojechałem; niestety przegonił nas po takiej beznadziejnej drodze.... (wiem mam ustawiona 'nadłóż..unikając zawracania" ale chyba przegonił nas więcej niż to ustawienie. Ciekawostka też była pod koniec gdy automapa pokazwyła "do celu 127 km" a pod spodem "prosto 142 km" :-)

W sumie najbardziej w mapie mi zależy na trzech rzeczach: możliwość wprowadzania celu przy użyciu współrzędnych GPS; porządne informacje o limitach prędkości (i informowanie o przekroszeniu) oraz asysten pasa ruchu...
Jest coś lepszego (mimo wszystko) niż  Automapa?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej