Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Nawigacje PNA / PND - Ogólnie

NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0

(1/2) > >>

Wojciech Rogowski:
Witam wszystkich . Szukałem lecz na darmo. Interesuje mnie odblokowanie tej nawigacji oraz możliwość  użytkowania innych map z karty pamięci(np AM) . niestety na ten model nic nie znalazłem( może zbyt świeży sprzęcik).Ktoś coś podpowie jak to ugryść ???

angler22:
A nie masz w głównym menu przypadkiem możliwości wyboru "ścieżki GPS"? Jeśli nie, to raczej tylko podmiana głównego pliku wykonywalnego (exe) Navitel'a, oczywiście po podłączeniu nawigacji do PC kabelkiem USB.

Wojciech Rogowski:
Odblokowanie zrobione. Zakupiłem gotowe odblokowanie(9.99zl) które pasuje od navitel e500. Fajnie bo można używać różne mapy (tom,tom.garmin, AM) jedyny mankament to brak możliwości włączenia  bluetooth  do komunikacji z interkomem lub tel. Czy ktoś ma pomysł jak temu zaradzić? ? Zainstalowane mam takie coś : http://al...

angler22:
Wszystko zależy od tego, czy fabrycznie w nawigacji za obsługę BT odpowiadał główny program startowy (nakładka), czy może jakiś element samego Navitel'a (programu nawigacyjnego). Musiał byś uruchomić windowsa CE i dostać się na wbudowaną pamięć flash (często menu jest na ukrytej partycji residentflash2). Możliwe, że jest tam osobny podprogram do obsługi BT - w takim przypadku można z niego bez problemu korzystać.

Grzegorz Ciolczyk:
W "oryginalnej" wersji tej nawigacji (zwał jak zwał, ciekawe co było pierwsze) czyli u MajFrendów w Chinach jak najbardziej można zarówno wybrać ścieżkę do innej nawigacji (przetestowane na AM) jak i używać BT zarówno na dołączonym oficjalnym oprogramowaniu (iGO) jak i zamieszczonym np. na karcie TF. Więc podejrzewam, że za BT odpowiada główny program startowy.

Ogólnie wersja "chińska" ma ciekawszą nakładkę i więcej aplikacji dostępnych bez odblokowania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej