Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > NavRoad

Uśpienie po odłączeniu zasilania

<< < (3/4) > >>

Maciej Rutkowski:
Dzięki wielkie za pomoc. Działa pięknie. Teraz w końcu zaraz po przekręceniu kluczyka mam navi gotową do użycia. Jest to dla mnie istotne ponieważ mam do niej podłączoną kamerę cofania i irytowało mnie czekanie aż wystartuje. Teraz jest OK. Jeszcze raz dzięki wielkie.
 

Mariusz:
Witaj Maćku,

rozumiem, że z nawigacji jesteś zadowolony. Sprzęt masz podpięty na stałe do zasilania, czy normalnie przez gniazdko zapalniczki. Czy podczas czuwania zużywa sprzęt dużo prądu oraz czy jest widoczne na urządzeniu, że jest w stanie uśpienia, jakieś mrugające diody...
Kamerę cofania masz dedykowaną od producenta, przewodowa czy bez? I ostatnie pytanie, czy w stanie uśpienia jest włączona automapa, czy dopiero się uruchamia?
Sorry za może głupie pytania, ale przymierzam się do kupna i chciałbym wiedzieć, jak się całość sprawuje..
Dzięki z góry

Maciej Rutkowski:
Witam

  Jako nawigacja i kamera cofania sprawuje się całkiem nieźle. Zestaw bluetooth do telefonu jest beznadziejny. Ja przy każdym uśpieniu zabijam automapę a potem ponownie uruchamiam (jak cały czas wisiała w uśpieniu to się czasami się wieszała). Ja zasilanie podpiąłem pod radio poprzez aktywny uchwyt tak więc nie mam żadnych kabli, po uśpieniu żadne diody też nie świecą.
 

Mariusz:
Witam,
dzięki za odpowiedź. Jak podpiąłeś pod radio, to rozumiem, że po wyłączeniu kluczyka ze stacyjki, to navka chodzi na baterię, bo standardowo zasilanie radia jest odłączane po wyciągnięciu kluczyka.
Jaką masz kamerę, przewodową?
Dużo było ingerencji, żeby usypiać navkę?

Sorry za wiele pytań, ale przymierzam się n o chciałbym jak najwięcej zdobyć informacji...

Mariusz

Maciej Rutkowski:
Witam

  Dokładnie po wyjęciu kluczyka navi jest usypiana i działa na baterii. Kamerę mam przewodową i działa fajnie. Problem jest jednak z dźwiękiem. Wejście do kamery obsługuje również dźwięk przez co po włączeniu biegu wstecznego wyciszany jest dźwięki navi co jest dosyć kłopotliwe w przypadku zestawu głośnomówiącego. Ja w oryginalne oprogramowanie nie ingerowałem. Poprawiłem tylko trochę skrypty otrzymane od kolegi z forum, które pracują w tle i po wykryciu odłączenia zasilania usypiają navi.

   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej