Nawigacja GPS > GPS: turystyka/off road

Czy tutaj wogóle jest ktoś kto korzysta z turystycznych aplikacji nawigacyjnych?

<< < (4/4)

ciesiel:

--- Cytat: sserafin w Czerwiec 02, 2015, 18:09:34 ---@ciesiel - na jakim sprzęcie używasz Osmand?
Osmand+?
Czy program masz na SD?

--- Koniec cytatu ---

Sprzęt w profilu z lolipopem 5.0.2
Osmand+ oczywiście + płatny dodatek na cieniowanie (poziomice są w pakiecie)
Program na SD i generalnie nie mam z tym problemów - czasami wywali się "do pulpitu" ale spokojnie można go przywrócić z procesów w takim stanie.

sserafin:
@ciesiel - dzięki za info - u mnie niestety aplikacjia wraz z mapami n afonie a nie na SD.
Gdy daję aplikację i mapy na SD po pobraniu ok 10 map <4Gb danych aplikacja odmawia <zindeksowania> map - czyli po ludzku nie widzi ich i koniec zabawy. Myślę że to wina Samsunga - znajomi mają inne fony i aplikacja wraz z mapami jest na SD bez problemu [ tak przynajmniej twierdzą] choć jednoczęsnie każdy mówi że ma tylko kilka map a nie ponad 10.

msz1959:

--- Cytat: sserafin w Maj 31, 2015, 19:50:56 ---- załączam zrzut Osmanda  - kolory szlaków rewela
- załączam zrzut MAPS.ME - ubogo w info i kolory ale nawiguje rewelacyjnie - dziś 31maja- przebijałem się z Groty

--- Koniec cytatu ---

Z jakiego źródła (czy też w jakim stylu mapy) pokazują się te kolorowane szlaki? Używam offline'owej mapy wektorowej - są tylko ścieżki, dodając overlay Mapnika albo CycleMap pojawiają się jakieś kolory ale nic przypominającego te ze zrzutu

sserafin:
W Osmand +
ustawienia mapy>trasy>zaznaczasz ścieżki rowerowe i wędrówki

nie wiem jakie źródło - ale dobre - gdyż nigdy nie zdążyło się aby kolor szlaku był inny niż ten pokazywany w Osmand+

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej