Nawigacja GPS > Yanosik

Blokowanie reklam w Yanosiku na Androidzie.

(1/9) > >>

JD-MM:
Przepraszam, że piszę tu ale chyba nie ma 'działu' Yanosika, a tu w miarę świeży wątek. Jak się w nim pozbyć reklam, szczególnie są wkurzające w nocy.

jachraniak:
Żeby pozbyć się reklam w yanosiku, należy odinstalować yanosika, zrestartować urządzenie, sprawdzić (w katalogu w którym yanosik był zainstalowany) czy nie zostały po nim żadne pozostałości. W przypadku jeśli są, należy je usunąć.
Następnie stawiamy AutoRadar i cieszymy się ostrzeganiem bez reklam.

Dziękuję za uwagę  :mrgreen:

lola:

--- Cytat: JD-MM w Luty 07, 2014, 16:06:01 ---Przepraszam, że piszę tu ale chyba nie ma 'działu' Yanosika, a tu w miarę świeży wątek.
--- Koniec cytatu ---
Jest w drodze: http://pdaclub.pl/forum/pdaclub/dzial-dla-yanosika/msg1640191/#msg1640191 .



--- Cytat: JD-MM w Luty 07, 2014, 16:06:01 ---Jak się w nim pozbyć reklam,
--- Koniec cytatu ---
Na pewno pomoże zablokowanie reklam na poziomie Androida.


Pozdrawiam,
Ł.O.

JD-MM:
Zrobiłem prawie tak jak napisałeś, 'wyczyściłem dane', odinstalowałem AR i nie wrócę do niego dopóki nie będzie ostrzegał 'przy trasie'.  :P
Połączone: Luty 07, 2014, 16:40:28
--- Cytat: lola w Luty 07, 2014, 16:16:46 ---(..)Na pewno pomoże zablokowanie reklam na poziomie Androida.(...).

--- Koniec cytatu ---

Tradycyjne (AdAway, AdBlock), działają tylko na reklamy w przeglądarkach, ale już sobie poradziłem. Dzięki.

izaw:

--- Cytat: JD-MM w Luty 07, 2014, 16:18:59 ---Tradycyjne (AdAway, AdBlock), działają tylko na reklamy w przeglądarkach, ale już sobie poradziłem. Dzięki.
--- Koniec cytatu ---
Podziel się wiedzą. Jeżeli jest niepubliczna, to dj cynk na PW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej