Pozostałe platformy > UMPC, netbooki, subnotebooki, tablety

Wybór tablet PC

<< < (7/7)

prozac0:
no bo mam dylemat. kupic cos designed for windows 8 , chocby slabego , czy jakas starsza zabawke , typu dell xt , i sprobowac osemke postawic.

daras28-82:
Kitor, ten dysk nie "podobno" jest wolny, on jes bardzo wolny.
Ja już dawno robiłem co chciałem na jednojajowym atomie z win7starter jak Olmeca jeszcze własnej tapety nie widział na XT.

b7rabbitdj:

--- Cytat: KRK012 w Marzec 07, 2013, 03:00:43 ---Zdziwiłbyś się jak szybki jest Windows 95 na 150MHz i 12MB RAMu, łyka Windowsa 7 na i7, 12GB RAMu i SSD, a XP przy 1,2GHz i 1GB również.
To jest chyba normalny postęp, jak mogą robić coś bardziej zasobożernego to kto broni.


--- Koniec cytatu ---
No 95 to jednak samobójstwo do normalnego, codziennego użytkownia, XP jednak jest jeszcze na tyle popularny, ze nie ma problemow z jego obslugą, pracą na nim.

Atomy to raczej... Słabe procesory, dopiero te topowe atomy mogą coś pokazać sobą. ST to temat analogiczny do EEE T91 - fajny pomysl, ale nawet na malowymagającym XP raczej uciążliwie wolny. XT jest raczej mocnym tabletem pc, to zupelna odwrotnosc ST jezeli chodzi o wydajnosc (ale i zastosowanie).

Btw: Podsumuje: XT (mnie interesuje raczej XT2) za okolo tysiaka (No trzeba wydac ok 1.2 zeby miec pewny, niezajechany egzemplarz), X60/61 za ok 500-700zl (ale Kajtek mowi, ze obudowa to porazka (jednak ja zostaje przy swoim - na allegro egzemplarze nie wygladaja na zmasakrowane)) i to tyle? Wizja polowania na smiesznie tanie, okazyjnie cenowo Q1 ultra lub vaio ux staje sie coraz bardziej realna dla mnie...  :S

Kajetan Krykwiński:
Co do x60t, gdyby pisał tu jeszcze Damist, pewnie by podsumował temat totalnie, bo owej sztuki używa do dziś... i ma opinię jak moja. Ostatnio podobno jakiś klawisz mu odpadł  :wink:

Vaio UX gryzie mnie od jakiegoś czasu (zresztą, gdyby łatwo było kupić, Aigo P8880 pod dowolnym brandingiem też - tego miałem do testów i naprawdę wywarł pozytywne wrażenie na mnie, pomimo atoma, gma500 i 800x480). Szkoda że GMA950, bez tego pociągnął by sporo dłużej na baterii...

No ale na tę chwilę sprowadziłem się niemalże do słynnego studenckiego eksperymentu pt. "przeżyć miesiąc za 30zł" i zakupiłem ThinkPada T400 (wersja z podwójną grafiką) i tym, przynajmniej na razie, moja zabawa w tablety się kończy. Szkoda życia na to :(
A Dell... jak będzie parę groszy to ściągnę taśmę z ebaya i sprzedam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej