Android OS > ZTE

ZTE Skate a dokładniej Medion life p4310 root

(1/5) > >>

Xargen:
Witam mam problem z Medion p4310 android 2.3.5 nie otwiera dobrze filmów w 840x480 próbowałem wszystkich programów MX Player chodzi niby najlepiej ale filmy się zawieszają i mam pytanie czy zrootowanię umożliwi podkręcenie cpu i filmy będą chodzić płynnie ?

don.kamillo:
Root sam w sobie nie, ale pozwoli wgrać kernel, który być może podkręci procesor.
Nie masz jednak gwarancji, bo procesor w "deskorolce" to już podkręcona wersja procka z ZTE Blade, więc niekoniecznie coś to pomoże. Ale wgranie nowego ROMu, który przeważnie jest zawsze szybszy niż fabryczny, na pewno mu nie zaszkodzi.

jirajamgo:
To co w końcu masz ? Sam root dużo nie da najlepiej wgrać gotowany rom  :) Procka wiele nie podkręcisz właściwie to sobie daruj bo już jest wykręcony do 800mhz,  no i w jakim formacie jest ten film ile Mbit ma itp. ?

don.kamillo:
Medion p4310 = ZTE Skate, tak samo jak ZTE Blade = Red Bull Mobile One = Orange San Francisco.
Nic nowego.

Xargen:
np teledysk jest w formacie avi i mp4 1500 bit obraz i dziwiek 128 co bym nie zrobil to na tej rozdzialce 840 x480 sie zawiesza a jesli chodzi o rom to zalezy mi na opcji zakonczenia polaczen przyciskiem bo w czasie rozmowy ekran gasnie i jest czarny , czujnik sie zawiesza , w oryginalnym romie mam opcje zakoncz poloczenie przyciskiem wgaszania ekranu
Połączone: Listopad 07, 2012, 11:01:32ogolnie jestem zadowolony z telefonu chodzi szybko i dlugo ale ta jedna rzecz mnie denerwuje nawet nie oplaca sie kupywac wiekszej karty bo byle film sie zawiesza nawet te wieksze pliki np 700 mb 640 x 360 sie wieszaja ale juz teledyski ok 75 mb nie wiesza

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej