Apple iOS > Nawigacja GPS dla iOS

Najlepsza nawigacja na IPAD-a

(1/4) > >>

lucasek:
Witam wszystkich.

Mam w planach doposażyć swojego IPADa w nawigację samochodową jednakże przed dokonaniem wyboru chciałbym sie Was poradzić co tak naprawdę warto kupić aby faktycznie zakup okazał się strzałem w 10.

Właśnie wyszła Nowa AutoMapa iOS 3.2 póki co Polska aczkolwiek może wkrótce będzie i Europa.
Rozważam jeszcze TomTom a także Sygic.

Proszę o pomoc w wyborze mianowicie co lepsze dokładniejsze i stabilniejsze...

Generalnie nie specjalnie zależy mi na nawigowaniu po Europie.

WaldekGo:
To bierz Tomtoma.

Automapa to bardzo przeciętny program. Choć w zasadzie nazwanie programu przeciętnym to dla niego duży komplement. I to jeszcze na wyrost.
Wygrywa tylko mapami, choć przewaga nie jest tak duża jak dawniej. Owszem, fanboje orcują się funkcjami takimi jak pikietaż czy dokładny układ numerów domów, ale szczerze mówiac to wodotryski, bo pikietażu mało kto używa (może poza tymi co spędzają większość trasy z CB) a na miejscu docelowym zawsze można spojrzeć na numery domów albo zapytać tubylca.

Ale.. pytałeś przecież o zagranicę, a tu TT jest sporo lepszy. Automapa ma przeciętne i nie najświeższe w danym momencie mapy Navteqa.  TomTom przeważnie (choć lojalnie trzeba przyznać, że nie zawsze) jest lepszy pod tym względem. Ma też ŚWIETNY Traffic HD, w całej Europie.

Ma też wersję dostosowaną do ekranu ipada - oprócz wielu zmian np. asystent pasa nie zasłania normalnego ekranu, tylko pojawia się z boku.


Sygic jest niezłym i ładnym programem, ale dyskwalifikuje go słaba, żeby nie powiedzieć fatalna kategoryzacja dróg. W połączeniu z nienajlepszym algorytmem routingu daje rezultaty.. przypadkowe.

Kapitan Pazur:
o Navigonie nie myślałeś?

lucasek:
apropo sygica to słyszałem o niezbyt częstych aktualizacjach a co za tym idzie nieaktualnych mapach czy faktycznie tak jest?

Navigon - szczerze mówiąc to nawet nie rozważałem takiej opcji ale poczytam co nieco na jego temat.

OleYek:
Ja używam Navigona i na Europę jestem bardziej zadowolony z niego niż z AutoMapy na PNA

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej