Pozostałe platformy > Palm OS

LifeDrive nie zapamiętuje ustawień

(1/1)

kzarczyn:
Witam
Mam palm lifedrive z kartą CF zamiast dysku, który po resecie nie pamięta ustawień. Ustawienia główne np. głośność, czy czas do wyłączenia, jak i ustawienia poszczególnych programów wracają po resecie do ustawień pierwotnych.
W innych palmach te informacje zapisywane są w pliku savedpreferences, a tu gdy sprawdzam przez Filez nie widzi pamięci wewnętrznej, widzi tylko część dysku jako osobną pamięć.
Da się to jakoś zmienić aby pamiętał ustawienia po resecie?

Konrad Radwan:
Nie pomogę bezpośrednio (chociaż możemy o tym pogadać), ale miałem przez długi czas Tungstena T3, który jak zapewne wszyscy wiedzą nie posiadał jeszcze dobrodziejstwa jakim był NVFS, do tego miał baterię zmodyfikowaną przeze mnie tak, że każdorazowe ładowanie oznaczało hard reset - miał baterie paluszki które musiałem po prostu wyjmować co noc do ładowania.

Nauczyłem się z tym żyć, korzystałem chyba z Resco Backup, kopia zapasowa robiła się automatycznie, przywracała się niesamowicie szybko, myślę, że jakby nie udało Ci się nic z tym Twoim fantem zrobić, to po mocnym zagryzieniu zębów dałbyś radę się przyzwyczaić.  :E

A teraz do rzeczy - mógłbyś ściągnąć przykładowo Resco Explorer i zrobić screenshota jak wygląda u Ciebie sytuacja z systemem/ami plików?
Podstawy - próbowałeś HR?

kzarczyn:
U mnie chodzi o to, że po każdym soft resecie muszę każdą z aplikacji konfigurować osobno.
Aplikacje i dane zostają. Miałem kiedyś program do Backup-u na m500. Tutaj mi się nie sprawdzi, gdyż musiałbym praktycznie po każdej zmianie robić kopię systemu, gdyż reset zdarza się sporadycznie z powodu błędu którejś aplikacji.
Screenshota zrobię wieczorem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej