HP Veer - aktualizacja WebOS 2.1.2

  • 3 Odpowiedzi
  • 17409 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP Veer - aktualizacja WebOS 2.1.2
« dnia: Marzec 23, 2012, 07:31:09 »
Uzywam od paru tygodni Veer. Od poczatku miał zainstalowany WebOS 2.1.2 i zawsze twierdził że to jest najaktualniejsza wersja. Dizisiaj mi zameldował że jest dostepna nowa wersja ... 2.1.2
Hmmm - taką to mam (chyba?)
Ktoś w HP jeszcze pracuje nad aktualizacjami?
Możliwe, żeby mi aktualizacja przywróciła simlocka na ATT?
Na niektóre pytania znam odpowiedź:
- miałem WebOS 2.1.2 build 2296, po aktualizacji mam WebOS 2.1.2 build 2296  :wink:
- simLock zdjęty nadal
- updater  ponownie twierdzi że system jest aktualny  :wink:
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2012, 14:14:44 wysłana przez Slavekk »

*

Offline slawlang

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Pre3
Odp: HP Veer - aktualizacja WebOS 2.1.2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2012, 15:11:32 »
Przechodziłem kilka aktualizacji na pre po zdjęciu simlock'a i nigdy nie było problemu.

Odp: HP Veer - aktualizacja WebOS 2.1.2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2012, 19:11:48 »
Przechodziłem kilka aktualizacji na pre po zdjęciu simlock'a i nigdy nie było problemu.
Ja, jak się okazuje, też nie miałem problemu, tylko dotąd nie mogę dojść na czym polegała ta "aktualizacja"

Odp: HP Veer - aktualizacja WebOS 2.1.2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2012, 09:51:41 »
Przechodziłem kilka aktualizacji na pre po zdjęciu simlock'a i nigdy nie było problemu.
Ja, jak się okazuje, też nie miałem problemu, tylko dotąd nie mogę dojść na czym polegała ta "aktualizacja"
Już chyba wiem.
HP (albo Google) skasowało dostęp do GoogleMaps.
A jeszcze niedawno były - teraz jest info żeby sobie sciągnąć "HPmaps" czyli BingMaps
Kiedy sciagnąłem te mapy system uznał się chyba za nieaktualny i mi się "zaktualizował" do tej samej wersji zawierajacej ikonkę Google Maps, która prowadzi do... linka do HPmaps ;-)