Pozostałe platformy > UMPC, netbooki, subnotebooki, tablety

Android na naszych umpc

(1/2) > >>

b7rabbitdj:
W sieci są emulatory, które pozwalają tylko odpalać aplikacje z andka na windowsie, ale nie jest to zwykly, czysty android. Czy coś takiego używacie na Waszych umpc? Najbardziej interesuje mnie andek 4.x, ale 3.x też będzie dobry :) Kiedyś znalazłem coś takiego w wersji 1.5, ale 1.6 na htc dream już ma problemy, więc odplanie tego na umpc to chyba mija się z celem.

Kajetan Krykwiński:
http://www.android-x86.org/

b7rabbitdj:
Ooo dzięki :) Google mi tego nie pokazało  :-|
Połączone: Styczeń 08, 2012, 02:02:15Hmmm może Wy pomożecie: Andek działa, ale dotyk nie działa... Myszką mozna się poruszać. xpeka nie mogę uruchomić bez xpeka na zewnątrznym nośniku (usb), bez tego wyskakuje error 17. Partycja z androidem sformatowana, xpek normalnie rusza przy pomocy pendriva, uruchomilem instalke xpeka, dałem R i wpisałem chkdsk - nie ma tej aplikacji wg. cmd, mimo, że jest.. Probowałem też zrobić fixmbr oraz fixboot - wtedy error 17 bez usb - boot system failed z usb czy coś takiego. Dodam, że w "uruchamianie i odzyskiwanie" jest tylko xpek...

b7rabbitdj:
Dobra... Poradził sobie z tym combofix.

Ogolnie instalując andka w wersji 4.0 lub 3.2 to przy boot'cie wyskakiwał błąd w stylu: To nie jest komputer asus eee itp. Znalazłem tylko 2.2, ogólny i nie działał dotyk - na filmikach na yt uzytkownicy q1u też korzystają z myszki... Czy da się korzystać z dotyku? Macie jakies doświadczenia?  :-?

Kajetan Krykwiński:
To poczytaj, co pobrałeś. Od dawna nie robili żadnego buildu "generic", tylko spasowane pod sprzęt. Jakbyś sobie sam skompilował, to może byś do czegoś doszedł - ból jest tu że Android inaczej obsługuje dotyk niż X11, więc linuksowe sterowniki nic nie pomagają, trzeba napisać nowe...

Pod ICS nie działa LAN, cośtam, cośtam. 2.2 nawet w miarę chodził na wszystkim co miałem, z tym że dotyku brak. No ale cóż, andek to nie ten target, także i tak chwała za to tym którzy nad x86 pracują.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej