Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Oprogramowanie Windows Phone

[PROG] Fajny program wczoraj widziałem w Marketplace

<< < (2/21) > >>

gbbsoft:

--- Cytat: pold77 w Wrzesień 08, 2011, 14:08:28 ---
--- Cytat: gbbsoft w Wrzesień 08, 2011, 14:02:57 ---http://www.microsoft.com/windowsphone/s?appid=430cf007-731f-4357-af7b-b897bff25a2c

ConnectivityShortcuts - skróty do właczania/wyłączania Wifi, Bluetooth, Internetu i trybu samolotowego do umieszczenia na głównym ekranie...

--- Koniec cytatu ---

no niby fajne, ale to jeszcze nie to o co dokładnie chodzi, mógłby się ktoś postarać i lepiej to zrobić  :-|

--- Koniec cytatu ---

To nie da się "przerzucić" kwadracika na główną stronę? Nie pokazuje stanu włączenia/wyłączenia na głównej stronie?

pold77:

--- Cytat: Budniu w Wrzesień 08, 2011, 14:28:22 ---A tam gadasz, działa ok i wszystkie są w jednym miejscu. THX za info.

--- Koniec cytatu ---

 :E wiem wiem, lubię sobie ponarzekać, ale jednak gdyby ten kafelek działał sobie tylko na zasadzie włącz/wyłącz to by było bosko  :wink: no i żeby też lepiej wyglądał...koniec marudzenia  :E
Połączone: Wrzesień 08, 2011, 14:57:10
--- Cytat: gbbsoft w Wrzesień 08, 2011, 14:44:52 ---
--- Cytat: pold77 w Wrzesień 08, 2011, 14:08:28 ---
--- Cytat: gbbsoft w Wrzesień 08, 2011, 14:02:57 ---http://www.microsoft.com/windowsphone/s?appid=430cf007-731f-4357-af7b-b897bff25a2c

ConnectivityShortcuts - skróty do właczania/wyłączania Wifi, Bluetooth, Internetu i trybu samolotowego do umieszczenia na głównym ekranie...

--- Koniec cytatu ---

no niby fajne, ale to jeszcze nie to o co dokładnie chodzi, mógłby się ktoś postarać i lepiej to zrobić  :-|

--- Koniec cytatu ---

To nie da się "przerzucić" kwadracika na główną stronę? Nie pokazuje stanu włączenia/wyłączenia na głównej stronie?

--- Koniec cytatu ---

jest kafelek na stronie głównej, stanu nie pokazuje, tylko krzywo przycięty znaczek "wifi" :) jego kliknięcie przenosi do okna wifi w ustawieniach. nie jest to wł/wył tylko skrót do opcji wifi. 

gbbsoft:
Aha... Przynajmniej tyle...
Problem jest taki, że po prostu nie ma w API dostepnej takie funkcji, więc taki kafelek, jakbyś chciał raczej nie powstanie.
Dzięki temu, żaden program nie włączy ci nagle internetu i nie zacznie nabijać ci licznika...
 :ok:

pold77:
e no bez jaj, przecież coś takiego było w wm6.x i nie było żadnych problemów więc tutaj też powinno być, nie jestem specem od tych spraw ale mam nadzieje że jednak coś takiego powstanie kiedyś.

gbbsoft:
To jest totalnie inny system niż wm6.x (z punktu widzenia developerów i użytkowników).
Więc porównanie typu: "coś takiego było na wm6.x, więc powinno być na wm7" jest nieprawdziwe.

Na dzień dzisiejszy tylko MS może ci stworzyć taki przycisk, o jakim ci się marzy (albo ktoś kto to zrobi poza oficjalnymi metodami - coś w rodzaju "wirusa").

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej