Nawigacja GPS > AutoMapa Android

AM na Androida?

<< < (2/16) > >>

sbi:

--- Cytat: msz1959 w Lipiec 19, 2011, 21:18:11 ---Otóż kupiłem w moim Plusie pakiet Data Roaming na tę okoliczność. Ruszyliśmy rano, ładnie nas poprowadził wokół zatłoczonego w środku Rennes ale potem wyskoczył mi jakiś SMS i Traffic najwyraźniej przestał działać. Na autostradzie trudno było czytać ale w końcu na postoju przeczytałem zupełnie absurdalną informację rodem z humoru zeszytów: "Zużyto 40% przyjętego limitera DATA w roamingu". I żeby wysłać SMS "odblokuj" na jakiś tam numer, za 53gr. W tym momencie z mojego pakietu 5MB miałem zużyte 700 kB więc ta informacja była kompletnie bez sensu.

--- Koniec cytatu ---

Skąd wiesz, że miałeś zużyte 700 kB? Jeśli z rejestru połączeń w telefonie to niestety może to być informacja mocno zaniżona. Jeśli urządzenie zamyka sesję po pobraniu kilku kB danych to i tak będziesz miał zaliczone 100 kB (dane rozliczane są w paczkach po 50 kB, osobno wysłane i odebrane). Dlatego w telefonie widzisz że pobrałeś 700 kB a z pakietu ubywa znacznie więcej.

iceneon:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=22235

--- Cytuj ---Na filmie, do którego udało nam się dotrzeć, pokazana jest AutoMapa najprawdopodobniej z nową wersją interfejsu, który powinien pokazać się także w wersji na Windows CE i Windows Mobile oraz - zapewne - na iOS.
--- Koniec cytatu ---
Jeśli to prawda, to manewry są oddzielone od pilota  :ok: .
Wygląda to fatalnie, ale jakie daje możliwości  :))

JR.Nysa:
Mam nadzieję że nadal bedzie możliwość edycji i dogrywania wlasnych skórek.
Z tego co widzę program pisany jest od nowa bo możliwości "starej wersji" w moim przekonaniu juz dawno się skończyły.

Konrad4x:

--- Cytat: iceneon w Lipiec 20, 2011, 09:50:47 ---Wygląda to fatalnie, ale jakie daje możliwości  :))

--- Koniec cytatu ---
Faktycznie koszmar, no i zobaczcie, że chyba filozofia dolnej belki, czyli brzydka, nieergonomiczna i obawiam się, że dalej wyświetlająca bzdety w szarej smutnej kolorystyce i czcionką "8" pozostała. Oby to nie była wersja 7.0 na WM, tylko jakieś "jaja" sprytnego animatora  :mrgreen:

jachraniak:
Przechwyciłem co się dało... Kondrad4x - chyba masz rację co dolnej belki  :-|

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej