Pozostałe platformy > Symbian OS

SE P1i - problem - urządzenie czy oprogramowanie ? Pomocy !

(1/2) > >>

GaceK1221:
Witam, mam SE P1i i ostatnio mi się "zbuntował". Wywala mi komunikat o tym, że 3G lub GPRS zostaje wyłączone albo włączone. Ponadto panel dotykowy się sam wyłączył po pojawieniu się innego komunikatu. Wyłączyłem i włączyłem ponownie urządzenie, ale podziałał godzinę normalnie i znów zaczął mi wywalac ten problem. Nie mogę normalnie napisać sms-a, bo co kilka liter wyskakuje mi komunikat. Nie mogę uzywać klawiszy dotykowych co stwarza problem na przykład w odbieraniu połączeń lub samych wiadomości. Czy to wina urządzenia czy oprogramowania ? Jak to można naprawić ? Może to być jakiś wirus ? Słyszałem, że może narobić niezłego bałaganu w fonie taki niepozorny wirusik, jak to sprawdzić i się go pozbyć ? Proszę o pomoc, bo moje życie z tym urządzeniem zostało drastycznie utrudnione :(

alibabka:
Jesli tylko urzadzenie jest na gwarancji to niekombinuj nawet i oddaje je do naprawy.

GaceK1221:
Ale urządzenie nie jest na gwarancji. Dlatego się tutaj pytam was forumowiczów. Jakby  było na gwarancji to bym już tam był dawno, razem z pojwieniem się problemów...

sbi:
Zrób backup telefonu a później hard reset

GaceK1221:
A czy aktualizacja systemu na najnowszy jest równa hard reset ? Bo wczoraj w nocy ściągnąłem program do update'u 'update service' jest tylko napisane, ale to ze strony SE więc oryginalne prawda ? :) No więc zaktualizowałem do najnowszego softu i zresetowało mi wszystkie ustawienia, ale problem nie zniknął ;/
Jak zrobić ten hard reset ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej