Nawigacja GPS > Navigo

Navigo 9 na 7-calowe radia multimedialne

(1/3) > >>

rybol2:
Aby pozbyć się w kabinie auta kilku oddzielnych urządzeń, kupiłem radioodbiornik a raczej multimedialną kombajn z GPS, Bluetooth, zestawem głośnomówiącym, TV, z wyświetlaczem 7-calowym i zainstalowanym Windows CE 5.0 (chyba chińskim). Testowałem na tym urządzeniu inne programy do nawigacji (AutoMapa, iGO, MapaMap, TomTom i inne) i pracują one bez zarzutu. Tylko Navigo nie odpala: przy próbie uruchomienia programu wyskakuje komunikat "Error loading kernel configuration" i d....pa. Pisałem o problemie do producenta oprogramowania - odpowiedzieli, że przy najbliższej aktualizacji go rozwiążą - minął prawie rok i nic. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

bikekowal:
a jaką rozdzielczość ma to urządzenie?

rybol2:
Oryginalna instrukcja w j. angielskim milczy nt. rozdzielczości. Na stronie dystrybutora tego radia (Intro_XBS), u którego je nabyłem, jest w opisie podana rozdzielczość 800x400, natomiast w innym sklepie internetowym dla identycznego urządzenia podają 480 x 272 pikseli.

bikekowal:
no własnie jeśli masz rozdziałkę 800x480 pix to pewnie to jest porblemem bo chyba nie masz takiej skóry dla WCE w navigo. Nie mam instalki pod ręką, ale mozna by spróbować uruchomić skórę z wersji PDA (WM).

rybol2:
Też myślę, że problem może tkwić w rozdzielczości ekranu, lecz ze strony navigo ściągam aplikację przeznaczoną dla urządzeń PDA/PNA. Na karcie SD z programem jest katalog Skins i Splash: w załączeniu zawartość tych katalogów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej