Różne > POI PDAClub

Format współrzędnych podczas zgłaszania POI

<< < (4/4)

nocnyMarek:
A co ja mam wspólnego z tym pensjonatem na miplo? :O
I co ma niechlujność wprowadzania POI przez jego autora (aga-tedi) na miplo do tematu tego wątku?
Może jeszcze jakieś genialne wnioski wysnujesz?

Bilunia:

--- Cytat: nocnyMarek w Październik 10, 2009, 18:53:11 ---A co ja mam wspólnego z tym pensjonatem na miplo? :O


--- Koniec cytatu ---

Ja tylko odniosłem się do Twojej wcześniejszej wypowiedzi.


--- Cytat: nocnyMarek w Październik 10, 2009, 18:53:11 ---I co ma niechlujność wprowadzania POI przez jego autora (aga-tedi) na miplo do tematu tego wątku?
Może jeszcze jakieś genialne wnioski wysnujesz?

--- Koniec cytatu ---

To nie jest niechlujność (jak to ślicznie i trafnie nazwałeś) tylko i wyłącznie autora punktu na MIPLO.
Ostatnio będąc w Poznaniu, postanowiłem zahaczyć o siedzibę Generali. Byłem bliziutko, ale zapomniałem nazwę ulicy. Więc co robię ??
Stawiam klik w pobliżu, wybieram "prowadź do", wybieram kategorię "Przedsiębiorstwo, firma".
I tu przeżywam szoking. Moim oczom ukazuje się cały szereg adresów nie przypisanych do niczego. Zamiast nazw firm widnieją nazwy kategorii "Przedsiębiorstwo, firma", lub "Inne".
To już chyba nie jest niechlujstwo autorów tych punktów.
Jeżeli tak ma wyglądać wyścig programów nawigacyjnych za ilością POI, to ja za taką bazę dziękuję.
Potestuj.
Postaw kursor w pobliżu ul. Bednarskiej w Poznaniu i zobacz, co Ci się ukaże po wybraniu "Prowadź do" -> "Przedsiębiorstwo, firma".

nocnyMarek:
Przypominam że piszesz w dziale POIPDAClub, jak chcesz podyskutować o jakości POI w AM
zrób to we właściwym dziale, w wątku o adekwatnym do treści tytule.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej