Różne > POI PDAClub

Pobieranie punktów

(1/2) > >>

Bat.:
Mam pytanie techniczne co do pobierania punktów - nie da się po prostu pobrać wszystkich kategorii na dysk? Trzeba wybierać konkretne? :mysli: Przecież tego jest masa, jakby były pogruopowane na kategorie nadrzędne, np. "Bankomaty", "Restauracje", "Stacje paliw" to można by wybrać konkrety, ale przy tak długiej liście kategorii?
Napisane: Wrzesień 29, 2009, 13:53:24Albo inaczej, widzę, że gdzieniegdzie są całe kategorie jak "Fotoradar" - czy jak pobiorę taką kategorię, to automatycznie pobiorą się punkty z fotoradarów dla różnych prędkości?

marcinl:
masz profil premium ;)
wystarczy że wrzucisz te kategorie, które Ciebie interesują w jedną paczkę, zaznaczysz właściwy obszan na mapce i zapiszesz - gotowe

Bat.:
Faktycznie :grin: Właśnie się zastanawiałem po co kody, skoro punkty pobierają się bez problemu. Teraz wbiłem kod premium i faktycznie są takie możliwości ;)

Dzięki :ok:

jachu:

--- Cytat: Bat. w Wrzesień 29, 2009, 14:38:06 ---Faktycznie :grin: Właśnie się zastanawiałem po co kody, skoro punkty pobierają się bez problemu. Teraz wbiłem kod premium i faktycznie są takie możliwości ;)

Dzięki :ok:

--- Koniec cytatu ---

 I jak to widzisz , calkiem chyba uzyteczne co ?

Bat.:
Faktycznie użyteczne, właśnie kończę sobie wszystko segregować po swojemu i będę pobierał :ok: Wcześniej nie do końca wiedziałem na czym polega premium - stąd ten temat :) Opcje z wybieraniem obszaru też dobre :ok:
Napisane: Wrzesień 29, 2009, 14:53:39Dobra, zrobiłem wszystko po swojemu, pytanie jak to teraz pobrać? :mysli: Coś mało przejrzyście zrobiony ten krok, skoro w profilach nie ma od razu "Pobierz", a w "Pobierz punkty" nie widzę profili :mysli:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej