Pozostałe platformy > Windows CE (bez PNA/PND)

Dot 340 i caby

<< < (2/3) > >>

McRancor:
Wielkie dzięki!

Ciekawostka, że caby na tym docie instalują się kiedy zmienie typ procesora na każdy (ID=0) i pociesze wszystkich zniesmaczonych użytkowników DOT340, po tych zabiegach jest leprzy niż DOT320 :D

Beta Player śmiga jak marzenie, uBook reader, Pocket Artist itd. Oczywiście fake dll są przydatne :)

Poczperam jeszcze troche, a może się okaże że DOT340 nic nowego nie instalował bo ma w rejestrze zły ID procka!

konto_kslawek:
Witam.

Posiadam DOT'a 340 i mam pytanie gdzie można odszukać jakies oprogramowanie dla niego (i gdzie zmienić w rejestrze typ procesora).Może jeszcze ktos z grupowiczów orientuje sie jak z tego urządzenia wyciągnąć dowolny unikatowy numer (procesora, pamięci CF)

kanczug:
Nie powielaj pytan w kilku watkach!

grzes111:
Mam taką samą prośbę jak kolega kslawek.
W jaki sposób edytować rejestr w DOT 340 (jest dostępny tylko do przeglądania, a przy próbie odznaczenia zakładki "tylko do odczytu" wyświetla komunikat że dysk jest chroniony przed zapisem. gdzie można zmienić to ustawienie?). Gdzie w rejestrze znajduje się ID procesora? Przejrzałem całe HKEY_LOKAL_MACHINE i nic nie znalazłem ,lub nie potrafiłem zidentyfikować. Bardzo proszę o odpowiedz lub informację gdzie takich informacji szukać. Może ktoś również wie jak połączyć DOTa z USB. Mam kabelek z wtyczką do DOTa, z drugiej strony są gołe druty.

Szakal_GT:
Mogłby ktos zapodać linka do tych fakedll odpowiednich dla tego dot`a ? ;> please xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej