Nawigacja GPS > SpeedAlarm

Dodawanie znajomych z listy

(1/2) > >>

siemi1:
Niesteyt mozna tylko wybrac jeden nr z listy. Dobrze by bylo jak by byla mozliwośc za jednym razem  z jednego kontaktu dodac 2  nr.

grzegorzaksamit:
Witam,

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem w czym problem.


--- Cytat: siemi1 w Czerwiec 02, 2009, 11:58:25 ---Niesteyt mozna tylko wybrac jeden nr z listy.
--- Koniec cytatu ---
Aplikacja pobiera kontakty z książki telefonicznej po czym można wybrać kilka osób/kontaktów na raz i wysłać do nich zaproszenia hurtem.


--- Cytat: siemi1 w Czerwiec 02, 2009, 11:58:25 ---Dobrze by bylo jak by byla mozliwośc za jednym razem  z jednego kontaktu dodac 2  nr.
--- Koniec cytatu ---
Chodzi o wysłanie dwóch zaproszeń na dwa różne numery przypisane w książce telefonicznej do jednego kontaktu?

Pozdrawiam
Grzegorz Aksamit
SpeedAlarm

siemi1:
Tak chodzi o dodanie 2 numerów z jednego kontaktu tj na przykład tel kom prywatny i słuzbwy mam kilka os w kontaktach które maja w słuzbowym tel gps i prywatnym.

cartman_77:
Podłączę się pod ten wątek.
Dodałem 2 znajome osoby. Kiedy dostanę dodatkowe "procenty" zaufania? Czy wszyscy muszą w jednym momencie być aktywni(Internet+GPS), abym otrzymał bonus?

Cat^:
Obawiam się, że NIGDY... :(
Ja do tej pory się niedoczekałem, a już 2 razy pisałem  na ten temat, także na priv...
To jakaś ściema...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej