Różne > POI PDAClub

POI Navigo

<< < (2/9) > >>

Bilunia:

--- Cytat: matmat w Czerwiec 14, 2009, 21:06:31 ---
--- Cytat: Bilunia w Czerwiec 02, 2009, 23:35:11 ---Załaduj kompletny pobrany z bazy plik do UAMEdytora i sprawdź, jaką kategorię przypisano do poszczególnych punktów. jeżeli coś się nie zgadza, to możesz zaznaczyć wszystkie punkty i zmienić im kategorię na właściwą.

--- Koniec cytatu ---

Ale UAMEdytor nie czyta poi navigo

--- Koniec cytatu ---
Przecież pisałeś, że pobrałeś bazę POI i zaimportowałeś ją do Navigo. Pisałem, byś sprawdził bazę pobraną, a nie przekonwertowaną. A tak na przyszłość, to dobrze by było podać trochę szczegółów nt. formatu pliku przed i po konwersji - przecież pomóc może Ci wielu, jednak nie wszyscy muszą wcześniej znać parametry Twoich POI w Navigo.

matmat:
To też próbowałem sprawdzić bazę pobraną, coś tam się w edytorze wyświetliło, ale bez współrzędnych, nazwy (czyli nic przydatnego).
Po pobraniu mam katalog POI_NVGO_parking lesny w którym jest plik parking lesny.UPS, Parking lesny.BMP, parking lesny.wawe.
Tylko co te dane moga pomóc skoro do Navigo zgrywa się to jako kategoria hotel.
Zamiana na txt nic tutaj nie da.

Bilunia:

--- Cytat: matmat w Czerwiec 15, 2009, 15:33:00 ---To też próbowałem sprawdzić bazę pobraną, coś tam się w edytorze wyświetliło, ale bez współrzędnych, nazwy (czyli nic przydatnego).
Po pobraniu mam katalog POI_NVGO_parking lesny w którym jest plik parking lesny.UPS, Parking lesny.BMP, parking lesny.wawe.
Tylko co te dane moga pomóc skoro do Navigo zgrywa się to jako kategoria hotel.
Zamiana na txt nic tutaj nie da.

--- Koniec cytatu ---
Dlatego w mojej pierwszej sugestii (na samej górze) sugerowałem, byś pobrał te dane w formacie akceptowalnym przez np. AutoMapę, załadował te dane do jakiegokolwiek konwertera, tam sobie popodglądał dane i ew. pozmieniał kategorie, a dopiero na samym końcu zapisał w formacie zgodnym z Twoją nawigacją. Jest dostępnych kilka dobrych konwerterów, w których jesteś w stanie zobaczyć, czy ktoś zapisał hotele w kategorii Parking leśny, czy coś w tym stylu. Natomiast jeżeli twierdzisz, że w edytorze nie wyświetliły się prawidłowo dane, to znaczy, że źle mu podałeś format pliku wczytywanego.

matmat:
Jak znajdę trochę czasu to sprawdzę, ale według mnie to nie jest problem złego nazwania punków POI, ale niedopasowania plików wychodzących do konwersji w programie Navigo , czyli coś nie współgra baza POI z programem Navigo lub odwrotnie.

bikekowal:
a jak duży był plik który próbowałeś wrzucić?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej