Różne > POI PDAClub

POI Navigo

<< < (9/9)

gradziu:

--- Cytat: bikekowal w Czerwiec 20, 2009, 12:08:15 ---jak widziałem istnieje tylko możliwosć wrzucenia kategorii które są oznaczone jako Twoje Miejsca. Nie ma tam ani bankomatów, ani fotoradarów ani też innych użytecznych kategorii POI.

--- Koniec cytatu ---

Witam,
Czy Navigo przewiduje dodanie innych kategorii do "Twoje Miejsca" niż obecne?

bikekowal:
to pytanie powinieneś zadać nie nam tylko Navigo. Niestety w strukturze POI tego programu nic się nie zmieniło od długiego czasu...

gradziu:
Skontaktowałem sie z supportem Navigo i poinformowalem o trzech problemach opisanych w tym watku.
1. Nie widac polskich liter w opisie POI (wyswietlane sa krzaki).
2. POI zaimportowane do Navigo9 wskazywane sa blednie (przesuniete w stosunku do oryginalnych wspolrzednych, np. Chodziez u mnie wskazywana jest gdzies na terenie Rosji) choc w Navigo8i byly pokazywane poprawnie.
3. kategorie POI importowane z PDAClub nie sa wspierane w "Opcjach Twoich Miejsc" (importowane sa jako kategoria hotel, ktorej nie ma w  "Opcjach Twoich Miejsc" i nie mozna jej poprawnie edytowac bez spowodowania zmiany kategorii)
Przy okazji otrzymalem informacje że producenci Navigo sa w stalym kontakcie z Administratorami DPAclub.pl, mozecie potwierdzic ta informacje?

pozdrowka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej