Auto Mapa - funkcjonalność pytanie

  • 2 Odpowiedzi
  • 1154 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kleo6

  • 14
Auto Mapa - funkcjonalność pytanie
« dnia: Grudzień 21, 2006, 12:34:24 »
WItam wszystkich użytkowników forum.
Poza oczywiście nawigacją...
....Czy Auto mapa daje możliwość śledzenia trasy przejazdu pojazdu km; miasta....archiwizowanie tego i np. możliwość sprawdzenia w odstępach tygodniowych informacji o odbytych podróżach, miejscowościach itd.

Jeśli nie napisałem zbyt jasno to chodzi o możliwość nadzorowania kierowców - czyli urzeczywistnienia przebiegów i odbytych podróży służbowych. Nie ma to służyć jako kalkulator do rozliczania ale jako dodatkowe źródło informacji mogące pewne rzeczy potwierdzić bądź nie.

No i jeśli mapa posiada taką funkcjonalność to na ile można takimi przebiegami np manipulować...np. zmieniając datę w palmtopie(bo rozumiejm że mapa czerpie zasoby czasowe własnie z systemu palmtopa).

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

*

elektryk

Auto Mapa - funkcjonalność pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2006, 12:43:00 »
automapa jest dla kierowcow, a nie dla szefow. wlasciwie mozna manipulowac danymi. wystarczy, ze kumaty kierowca zabierze laptopa i bedziesz widzial to co on chce pokazac. a ja uwazam, ze lepiej godnie placic, niz scigac i kontrolowac (choc kontrola owszem, potrzebna).

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Auto Mapa - funkcjonalność pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2006, 12:55:14 »
nie wiem czy podana funkcja bedzie odpowiednia do takiej kontroli. ja jestem na nie
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI