MDA COMPACT - power off

  • 6 Odpowiedzi
  • 1539 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
MDA COMPACT - power off
« dnia: Marzec 04, 2005, 09:16:52 »
Moze to glupie ale czy cos przeoczylem ? Czy mozna trwale wylaczyc mda compact ? Jesli tak to jak bo mnie sie nie udaje ;-(
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
MDA COMPACT - power off
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2005, 10:12:42 »
Co masz na mysli pisac trwale? Mozesz odlaczyc baterie robiac jednoczesnie hardreset i tracac wszystkie ustawienia, kontakty i cala zawartosc pameici pocketa (poza ROMem). Mozesz takze wylaczyc modul GSM i BT i zwyczajnie pocketa wylaczyc dzieki czemu pocket bedzie zuzywal energie wylacznie na podtrzymanie pamieci.  Ostatnia opcja (ta ktorej kazdy normalny uzytkownik palmtopotelefonu uzywa) to zwykle wylaczenie pocketa (czesci odpowiedzialnej za funkcje PDA) przy jednoczesnie dziajacej czesci obslugujacej funkcje telefoniczne.
Innej opcji nie ma.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
MDA COMPACT - power off
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2005, 10:15:10 »
Ok, chodzi mi o sytuacje kiedy np.ide do kina - glupio jest miec tam wlaczona komorke.Zwykle wylacznie nie gwarantuje mi, ze telefon nie zadzwoni.Jak w takim razie wylaczyc modul GSM ?
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline adamsz

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
MDA COMPACT - power off
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2005, 10:53:45 »
To proste, patrz imate club !!! (FAQ)
klikasz rysikiem na antene GSM (to ta ikonka na prawo GPRS-u i na lewo od zegarka) i wlaczasz, nie wiem jak to jest po ENG, ale pobyt w samolocie. Wtedy caly modul telefoniczny jest wylaczony. Wlaczenie odwrotnie - oczywiscie droga ta sama :) .

[Dodano: 2005-03-04 11:01:46]
Q: How do I turn the Phone Off?
1. Tap on the signal strength indicator on the title bar,
2. Tap ‘Turn on flight mode’ (phone is then switched off) or ‘Turn off flight mode’ (phone is then switched back on) option within the pop-up menu.
NOTE: TURNING YOUR JAM OFF, WITH THE POWER BUTTON, DOES NOT TURN OFF YOUR MOBILE PHONE, YOU MUST TURN OFF YOUR WIRELESS CONNECTION TO YOUR GSM OPERATOR’S NETWORK WITH FLIGHT MODE.


*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
MDA COMPACT - power off
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2005, 12:08:44 »
Jasne , dzieki, teraz to proste ;) , o to wlasnie mi chodzilo.
Przy okazji, zapytam jeszcze o cos innego.Moj mda dotarl do mnie z sytemem w wersji DE, przeflashowalem go na wersje ENG ver.1.03.W wersji niemieckiej byla opcja , w ktorej mozna bylo recznie wybierac miedzy 900/1800/1900 , w wersji ENG tej opcji nie ma ?
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline adamsz

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
MDA COMPACT - power off
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2005, 11:08:55 »
ja napiszesz jaka to byla ikona lub nazwa ustawienia to moze ci odpowiem, moje MDA jest tez pomieszane a to cos moze byc w extended ROM i to powinienes sobie byl zgrac  przed flash bo pewnie i MMS ci zwialy, no pospiech jest tylko dobry przy lapaniu pchel.

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
MDA COMPACT - power off
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2005, 00:36:46 »
A nie dziala przytrzymanie czerwonej sluchawki zeby wylaczyc radio? Na jedynce dziala ale jak jest z 3-ka nie wiem.