ROMy do HD

  • 2166 Odpowiedzi
  • 686083 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1650 dnia: Wrzesień 27, 2009, 20:37:23 »
UFFF. Hipo Bysio hula. Może nasz Mistrz coś nam ugotuje nowego na 6.1?
Pozdrawiam
Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x

*

Offline FoxHound

  • ****
  • 566
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9700 + BIS, HTC HD 2, AutoMapa 6.2.0 EU
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1651 dnia: Wrzesień 27, 2009, 20:53:15 »
Jak poczytasz trochę wątków na forum to będziesz wiedział na czym polega różnica miedzy USPL a HardSPL i jak przywrócić oryginalny SPL i wgrać stockowy rom ABY CIE NIE ZŁAPALI  :evil:

Mnie zarzucasz czytanie bez zrozumienia a sam robisz to samo. Roznice pomiedzy USPL a HardSPL znam i mysle ze znalem duzo wczesniej niz Ty (ale licytowal sie nie bede)

A sprawa o ktorej pisalem a Ty nie doczytales (albo co gorsza nie zrozumiales) przedstawia sie nastepujaco:

Jaka dla Ciebie jest roznica czy wgrales gotowany ROM ktory (wg. serwisu i gwarancji) nie powinien sie wogole znales na Twoim sprzecie przez HardSPL a USPL ? Faktem dla nich i powodem do uniewaznienia gwarancji jez juz samo to ze ten gotowany rom tam jest a czy wgrales przez słomke czy wbiles mlotkiem to ich w... nie interesuje  :P

Jak HD-ek padnie i po kablu nie pójdzie to pozostaje tryb serwisowy czyli wgranie romu z karty, niektórzy tylko w taki sposób wgrywają romy.

...a twoim zdaniem jak w serwisie reanimują młodkiem wbijają nowy rom???, naprawdę czytanie nie boli a nawet początkujący user zanim zabierze się za flashowani powinien wiedzieć co zrobić jak hadek padnie i trzeba go reanimować.

NA CZYM POLEGA TRYB SERWISOWY WŁAŚNIE NA WGRANIU ROMU Z KARTY A JAK TO ZROBIC PROSZĘ  BARDZO http://smartmobile.pl/jak-wgrac-polski-rom-do-htc-touch-hd

Kolego jak Ci padnie HD podczas wgrywania na kablu to marne szanse zeby go przebudzic tym trybem serwisowym. Bo wtedy wogole nie masz dostepu do niczego... Ale mozliwe ze masz jakies inne / nowe informacje dlatego poprosilem o ich udostepnienie a narazie poza nie zrozumiemniem tego co napisalem i oskarzeniami o lenistwo w czytaniu i marna wiedze teoretyczno - praktyczna nic nowego sie nie dowiedzialem...

Kłócić sie tu nie zamierzam wiec tylko wyjasnilem niejasnosci (powody do nieporozumien) i z mojej strony EOT :ok:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2009, 20:57:06 wysłana przez FoxHound »
Pozdrawiam
FoxHound

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1652 dnia: Wrzesień 27, 2009, 21:04:40 »
Proszę się nie wadzić (to po śląsku). Lepiej wymieniać informacje i doświadczenia, niż to co czytam wyżej. I mniej napastliwości.
Pozdrawiam
Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1653 dnia: Wrzesień 27, 2009, 21:17:05 »
Jak poczytasz trochę wątków na forum to będziesz wiedział na czym polega różnica miedzy USPL a HardSPL i jak przywrócić oryginalny SPL i wgrać stockowy rom ABY CIE NIE ZŁAPALI  :evil:

Mnie zarzucasz czytanie bez zrozumienia a sam robisz to samo. Roznice pomiedzy USPL a HardSPL znam i mysle ze znalem duzo wczesniej niz Ty (ale licytowal sie nie bede)

A sprawa o ktorej pisalem a Ty nie doczytales (albo co gorsza nie zrozumiales) przedstawia sie nastepujaco:

Jaka dla Ciebie jest roznica czy wgrales gotowany ROM ktory (wg. serwisu i gwarancji) nie powinien sie wogole znales na Twoim sprzecie przez HardSPL a USPL ? Faktem dla nich i powodem do uniewaznienia gwarancji jez juz samo to ze ten gotowany rom tam jest a czy wgrales przez słomke czy wbiles mlotkiem to ich w... nie interesuje  :P

Jak HD-ek padnie i po kablu nie pójdzie to pozostaje tryb serwisowy czyli wgranie romu z karty, niektórzy tylko w taki sposób wgrywają romy.

...a twoim zdaniem jak w serwisie reanimują młodkiem wbijają nowy rom???, naprawdę czytanie nie boli a nawet początkujący user zanim zabierze się za flashowani powinien wiedzieć co zrobić jak hadek padnie i trzeba go reanimować.

NA CZYM POLEGA TRYB SERWISOWY WŁAŚNIE NA WGRANIU ROMU Z KARTY A JAK TO ZROBIC PROSZĘ  BARDZO http://smartmobile.pl/jak-wgrac-polski-rom-do-htc-touch-hd

Kolego jak Ci padnie HD podczas wgrywania na kablu to marne szanse zeby go przebudzic tym trybem serwisowym. Bo wtedy wogole nie masz dostepu do niczego... Ale mozliwe ze masz jakies inne / nowe informacje dlatego poprosilem o ich udostepnienie a narazie poza nie zrozumiemniem tego co napisalem i oskarzeniami o lenistwo w czytaniu i marna wiedze teoretyczno - praktyczna nic nowego sie nie dowiedzialem...

Kłócić sie tu nie zamierzam wiec tylko wyjasnilem niejasnosci (powody do nieporozumien) i z mojej strony EOT :ok:

Nie wiem o czym Ty piszesz chyba Ty sam tego nie wiesz nie mam czasu dywagować z Tobą na temat jak wgrać rom z karty  ale jak pisałem CZYTANIE NIE BOLI w poście http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=133341.2190 koledzy opisali co zrobili po tym jak im HADEK padł po wgraniu romu po kablu, ALLELUJA dział nadal i ma się dobrze!!!

CZYTAĆ CZYTAĆ I JESZCZE RAZ CZYTAĆ  a nie straszyć innych, gdyby było tka jak mówisz, że po błędnym  sflashowaniu pozostaje tylko młotek, a w taki przypadku nikt by tego nie robił.

Ja przynajmniej potrafię przyznać się do błędu i uznać konstruktywną krytykę, bo jak to mówią prawdziwa cnota krytyki się nie boi  :ok:

Forum to nie miejsce na zwady a na wymianę doświadczeń  :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2009, 21:20:11 wysłana przez royal »

*

Offline Ham3r

  • ***
  • 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Wizard
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1654 dnia: Wrzesień 28, 2009, 00:31:50 »
A powiedzcie dlaczego na niektórych romach nie działa iGO 8?
na jednych działa na innych nie..

igo startuje, pojawia się przez sekundę obraz (chyba w vga) i się wyłącza..

*

Offline FoxHound

  • ****
  • 566
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9700 + BIS, HTC HD 2, AutoMapa 6.2.0 EU
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1655 dnia: Wrzesień 28, 2009, 09:44:16 »
Tutaj z tego co wiem nie byl poruszany ten temat. Widzialem taki na xda dev - tam sobie poszukaj jezeli nie znajdziesz to wieczorem jak bede mial wiecej czasu to Ci wyszukam i przesle link...


Nie wiem o czym Ty piszesz chyba Ty sam tego nie wiesz nie mam czasu dywagować z Tobą na temat jak wgrać rom z karty  ale jak pisałem CZYTANIE NIE BOLI w poście http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=133341.2190 koledzy opisali co zrobili po tym jak im HADEK padł po wgraniu romu po kablu, ALLELUJA dział nadal i ma się dobrze!!!

CZYTAĆ CZYTAĆ I JESZCZE RAZ CZYTAĆ  a nie straszyć innych, gdyby było tka jak mówisz, że po błędnym  sflashowaniu pozostaje tylko młotek, a w taki przypadku nikt by tego nie robił.

Ja przynajmniej potrafię przyznać się do błędu i uznać konstruktywną krytykę, bo jak to mówią prawdziwa cnota krytyki się nie boi  :ok:

Forum to nie miejsce na zwady a na wymianę doświadczeń  :)

Normalnie rece opadaja :E Caly czas mi machasz tym jedyn przypadkiem przed oczami a to jest tylko jeden z nielicznych wyjatkow. A wiesz co mowia o wyjatkach ? Ze potwierdzaja regule. Takich przypadkow gdzie jedynym ratunkiem pozostal tylko serwis jest cala masa. A jak czytam ze ja tu kogos trasze to mi sie lezka w oku kreci ale poprzedzona gromkim smiechem. Jako prawdziwa cnotka mojej krytyki sie nie obawiaj :P - bo naprawde wcale nie jestem tym zainteresowany. Pisz sobie to co Ci "dyktuje" swoja wiedza a ja pozostane przy swojej :wink:
Pozdrawiam
FoxHound

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1656 dnia: Wrzesień 28, 2009, 10:38:19 »
Witam!
Nie chcę zakładać nowego wątku, a jako że na początku tego było dużo pisane na ten temat, mam pytanie do fachowców. Mianowicie:
Mam nowego HD, i chciałbym zmienić ROM na Bysiowego hypnotica (używałem na poprzednim). Mam aktualnie SPL-1.54.0000 i proszę o doradę, czy lepiej zastosować USPL GUI v2.5 czy też HardSPL. Wiadomo chodzi o kwestie gwarancyjne fonika. Już z poprzednim po uwaleniu przez ładowarkę skośnooką były problemy w serwisie.
Proszę o podpowiedzi. Mogą być na priva. Pozdrawiam

Człowiek zadał konkretne pytania i otrzymał konkretną odpowiedź a Ty się rozpisujesz o całej "masie " przypadków pisz na temat i podawaj konkrety a nie używasz ogólników aby wszyscy mogli wyciągnąć wnioski i uniknąć błędów.


*

Offline Ham3r

  • ***
  • 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Wizard
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1657 dnia: Wrzesień 28, 2009, 18:44:27 »
Dobra, wgrajcie ten rom, jak chcecie:
http://ul.to/uacjkt
20769 WWE

Wygląda mniej-więcej tak (nie jestem pewien):


Storage jest mniej chyba o 14 MB niż na screenie. (pierwszy screen to mój foto-montaż)

Posiada trochę bugów i chcę je wychwycić (ale bootuje poprawnie, z tego co wiem!).. Jeżeliby ktoś mógł zrobić screenshoty z tego romu..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2009, 19:05:33 wysłana przez Ham3r »

*

Offline Scan

  • **
  • 207
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo;HTC Touch HD i inne
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1658 dnia: Wrzesień 29, 2009, 12:37:14 »
W nocy pojawił się Duttys HD WM6.5 Leo R5 , po wstępnych testach romik ok, chodzi szybko stabilnie (testuje od około 7 rano) SMS ok MMS ok mały problem z opera mimo zmiany w rejestrze domyślna IE. Zmiana rejestru na 1045 nie pokazuje żadnych błędów . Na tą chwile romik bardzo,bardzo Ok UWAGA u mnie najprawdopodobniej zmiana języka wycięła dźwięk SMS i MMS, po powrocie do 1033 jest OK
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2009, 13:06:13 wysłana przez Scan »
"Teoria ma się do praktyki jak miłość do onanizmu" - Lenin

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1659 dnia: Wrzesień 29, 2009, 13:47:59 »
możliwe że po zmianie tego kodu zmieniają się domyślne katalogi, np. "my documents" na "moje dokumenty" itp.
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1660 dnia: Wrzesień 29, 2009, 15:38:00 »
W nocy pojawił się Duttys HD WM6.5 Leo R5 , po wstępnych testach romik ok, chodzi szybko stabilnie (testuje od około 7 rano) SMS ok MMS ok mały problem z opera mimo zmiany w rejestrze domyślna IE. Zmiana rejestru na 1045 nie pokazuje żadnych błędów . Na tą chwile romik bardzo,bardzo Ok UWAGA u mnie najprawdopodobniej zmiana języka wycięła dźwięk SMS i MMS, po powrocie do 1033 jest OK

Jak możesz to wklej linka.

*

Offline Karambolek

  • **
  • 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Blackstone.
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1661 dnia: Wrzesień 29, 2009, 16:54:12 »
W nocy pojawił się Duttys HD WM6.5 Leo R5 , po wstępnych testach romik ok, chodzi szybko stabilnie (testuje od około 7 rano) SMS ok MMS ok
Mozesz opisac dokladniej jak ustawiles MMS czy uzywales jkis patchy itp bo mi MMS w orange nigdy nie wychodzi, a gdy uzylem zune dis... wersja 1,2 wylacza wogole opcje MMS tylko SMS mozna wysylac.
Pozdrawiam.
Sparkienl

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1662 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:05:52 »
Romik stabilny wszystko dział płynnie nie zabiera za dużo pamięci, jak na razie nie żadnych błędów, tylko faktycznie po zmianie jęzzyka dźwięk sms i mms się wysypał, po otrzymaniu smsa ekran się wybudza bez dźwięku.

*

Offline FoxHound

  • ****
  • 566
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9700 + BIS, HTC HD 2, AutoMapa 6.2.0 EU
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1663 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:21:18 »
royal a jak zminiales jezyk ? Poprzez wgranie IW 9.5 czy zmiana w rejestrze ?
Pozdrawiam
FoxHound

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1664 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:32:50 »
Zmieniłem w rejestrze,  sprawdziłem również nazwy folderów pozostały niezmienione.

*

Offline Scan

  • **
  • 207
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo;HTC Touch HD i inne
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1665 dnia: Wrzesień 30, 2009, 07:52:58 »
Karambolek nie ma co opisywać samo działa (SMS MMS) . Opera domyślna działa po zmianie w rejestrze na "1"
"Teoria ma się do praktyki jak miłość do onanizmu" - Lenin

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1666 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:43:43 »
Karambolek nie ma co opisywać samo działa (SMS MMS) . Opera domyślna działa po zmianie w rejestrze na "1"

Ciekawe u mnie po zmianie  w rejestrze nadal domyślnie jest IE

*

Offline Scan

  • **
  • 207
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo;HTC Touch HD i inne
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1667 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:45:45 »
u mnie było 0 zmieniłem na 1 i jest OK.   dźwięk SMS i MMS : zmieniam na 1045 restart i jest po polsku, dźwięków nie ma i teraz zmieniam na 1033 i są
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 13:54:00 wysłana przez Scan »
"Teoria ma się do praktyki jak miłość do onanizmu" - Lenin

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1668 dnia: Wrzesień 30, 2009, 15:05:20 »
Karambolek nie ma co opisywać samo działa (SMS MMS) . Opera domyślna działa po zmianie w rejestrze na "1"

Ciekawe u mnie po zmianie  w rejestrze nadal domyślnie jest IE

A jednak po domyślna jest opera dziwne bo po zmianie w rejestrze i SR przy pierwszym uruchomieniu nadal był IE dopiero po kolenym SR sie zmieniło.

*

Offline Karambolek

  • **
  • 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Blackstone.
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1669 dnia: Wrzesień 30, 2009, 15:44:33 »
Karambolek nie ma co opisywać samo działa (SMS MMS) . Opera domyślna działa po zmianie w rejestrze na "1"

Ciekawe u mnie po zmianie  w rejestrze nadal domyślnie jest IE

A jednak po domyślna jest opera dziwne bo po zmianie w rejestrze i SR przy pierwszym uruchomieniu nadal był IE dopiero po kolenym SR sie zmieniło.
Cos w tym jest u mnie tak samo 2 SR i dopiero ok.
Sparkienl

*

Offline vitoss

  • 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1670 dnia: Wrzesień 30, 2009, 17:15:38 »
Witam,

Przymierzam się do instalacji romu [ROM][WWE][28.09.2009] Miri WM 6.5 21859 :: MANILA 2.5 :: REV 9.1 [ONLINE] i mam pytanie czy idzie to jakoś spolszczyć (łącznie ze słownikiem) ?

Jeżeli ktoś instalował i spolszczył proszę o info

Vitoss.

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1671 dnia: Wrzesień 30, 2009, 18:23:27 »
Spolszczyć możesz manilę zmieniając wartość klucza w rejestrze, o tym było pisane wiele razy.

*

Offline kreczman

  • **
  • 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A702->HTC Touch HD->HTC HD2 -> HTC Sensation
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1672 dnia: Wrzesień 30, 2009, 22:01:07 »
Witam,

Przymierzam się do instalacji romu [ROM][WWE][28.09.2009] Miri WM 6.5 21859 :: MANILA 2.5 :: REV 9.1 [ONLINE] i mam pytanie czy idzie to jakoś spolszczyć (łącznie ze słownikiem) ?

Jeżeli ktoś instalował i spolszczył proszę o info

Kolego poczytaj wpierw forum zanim będziesz bawił się w ulepszanie swojego HTC.
Ja sam poświeciłem mnóstwo czasu zanim ośmieliłem się zadać jakiekolwiek pytanie.
A jeszcze jedno, jak chcesz mieć ROM w wersji PLK to proponuję abyś pozostał przy wypiekach Bysia.
Mówisz w wątku poświęconym produkcjom Bysia, że masz same problemy z nim. Jak chcesz mieć coś stabilnego i jeszcze oglądać filmy to proponuję eXperience 5.1 Finale oczywiście Bysia.
Decydując się na Manile 2.5 pogódź się z niedociągnięciami, pamiętaj to dalej jest nieoficjalna Manila z urządzenia, którego jeszcze nie ma :-|
HTC HD2: L [WWE] |July 4| Energy™-.¸¸.·´¯ 6.5|21916 / 6.5.X|29022 * Sense 2021
HTC Sensation: Energy™ -.¸¸.·´¯ HTC WWE 2.3.5 * Sense 3.5 *

*

Offline vitoss

  • 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1673 dnia: Październik 01, 2009, 14:52:23 »
Wszytkiego niestety nie wyczytam, bo za dużo, a wpisując w przeglądarke słowa typu: spolszczenie, programy do rejestru itp. niestety nic mi nie wyszukuje. Jak nie wyszyukuje to pytam, po to chyba jest forum ?

Na forum Bysiowych romów zgłaszam problemy, jak wszyscy co go testują. Ogólnie jak zgłaszane błędy będą naprawione, to rom będzie rewelacja. Do tego czasu wgrywam coś co mi będzie musiało wystarczyć, ROM Miri WM 6.5 21859 :: MANILA 2.5 :: REV 9.1 prezentuje się b.dobrze, jak znajdę jak spolszczyć manilę to możliwe, że przy nim zostanę.

Co do eXperience 5.1 Finale dobra propozycja, jednak szukam czegoś z "pogodą pod zegarem".

Vitoss

*

Offline adas1990

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • HTCportal.pl
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1674 dnia: Październik 01, 2009, 20:34:12 »
Dobra, wgrajcie ten rom, jak chcecie:
http://ul.to/uacjkt
20769 WWE

Wygląda mniej-więcej tak (nie jestem pewien):


Storage jest mniej chyba o 14 MB niż na screenie. (pierwszy screen to mój foto-montaż)

Posiada trochę bugów i chcę je wychwycić (ale bootuje poprawnie, z tego co wiem!).. Jeżeliby ktoś mógł zrobić screenshoty z tego romu..

zeby jeszcze po polsku to od razu bym zainstalowal :D
Cała historia : Nokia 6610 => T610 => p7200 => kg920 => A701 => imate 9502 => iPhone 2G => n96 =>  HTC Touch HD => iPhone 3GS => T610:D => iPad 16GB wifi + 3G i HTC HD2 LEO :)

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1675 dnia: Październik 01, 2009, 22:02:32 »
Wrzuciłem dzisiaj  [ROM][WWE][01.10.2009] Miri WM 6.5 21864 :: MANILA 2.5 :: REV 10.0, rom  przyzwoity niczym się nie wyróżnia, po zmianie na PL manili  ten sam problem z dźwiękiem sms i mms co w Energy i Dutty R5.

*

Offline bart2008

  • ***
  • 290
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2 Leo ; HTC HD Blackstone
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1676 dnia: Październik 01, 2009, 22:36:12 »
Wrzuciłem dzisiaj  [ROM][WWE][01.10.2009] Miri WM 6.5 21864 :: MANILA 2.5 :: REV 10.0, rom  przyzwoity niczym się nie wyróżnia, po zmianie na PL manili  ten sam problem z dźwiękiem sms i mms co w Energy i Dutty R5.

Osobiście uważam  rom Miri Rev 10.0 za bardzo szybki i zużywający mało zasobów (ok.50% po SR). Najnowsza Manila 19193431, nowy sposób wyświetlania ustawiania głośności. U mnie dzwięk sms i mms pojawił się (również po wygaszeniu ekranu i włączonej blokadzie ekranu) po tym jak włączyłem dzwięk dla  zdarzeń systemowych. Poza tym nie działa przycisk Home (ale jest już fix na Xda). Nie działa również blokada po dłuższym naciśnięciu słuchawki. Ogólnie da się używać w miarę komfortowo.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 23:29:52 wysłana przez bart2008 »

*

Offline Pro

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • HD2
  • Sprzęt: HTC Leo
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1677 dnia: Październik 02, 2009, 15:12:09 »
Siemka!!1 Wgrałem sobie Dutty'iego Leo R5 no i:

- caly czas wyskakują mi dwa komunikaty:

1: Cannot Connect

Dialed:

The answering modem has disconnected. To check your connection settings and change them if needed, tap settings.

Settings                                                     Dismiss

2: Warning

There is a problem connecting to the GPRS service in the roaming..


Prosze o pomoc jak to wylaczyc lub naprawic..
HTC Touch HD -> HTC HD 2

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1678 dnia: Październik 03, 2009, 17:04:06 »
Siemka!!1 Wgrałem sobie Dutty'iego Leo R5 no i:
[..]
Prosze o pomoc jak to wylaczyc lub naprawic..

darowac sobie i odpuscic ten ROM
Problem z MMSami
No i brak polaczen video, ale to raczej normalka w 6.5
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline Pro

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • HD2
  • Sprzęt: HTC Leo
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #1679 dnia: Październik 03, 2009, 18:45:37 »
wyłaczyłem zakladke twitter i footprints i problem zniknął   B)
HTC Touch HD -> HTC HD 2