MDA Compact - problem z ActiveSync

  • 4 Odpowiedzi
  • 909 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MDA Compact - problem z ActiveSync
« dnia: Lipiec 01, 2005, 17:52:42 »
Witam,

mam problem z ActiveSync, a mianowicie nie mogę skopiować żadnych plików z kompa, w drugą stronę jest oki. Nie wiem co to jest próbowałem już różnych kombinacji z konfiguracją Activa, a także instalowałem na innym kompie. Niestety nic nie można skopiować. W Erze nie potrafią odpowiedzieć i odsyłają do serwisu. W serwisie mówią aby do nich przyjechać etc. Zanim pojadę chciałbym sprawdzić, może coś robię nie tak jak trzeba.

Pozdrawiam.

Wieniek

*

Offline some0NE

  • ***
  • 359
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G [16GB] / Nokia E71 / Holux GPSmile 60 (Palmax GPS)
MDA Compact - problem z ActiveSync
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2005, 18:00:48 »
w gdzie te pliki chcesz zapisac? w jakim katalogu?
some0NE

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
MDA Compact - problem z ActiveSync
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2005, 18:59:30 »
Musisz cos zle robic... to nie jest wina MDA, tylko raczej blad uzytkownika. Opisz dokladnie co i jak robisz, gdzie klikasz itd.

MDA Compact - problem z ActiveSync
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2005, 19:06:20 »
Cytat: jakub kańczugowski
Musisz cos zle robic... to nie jest wina MDA, tylko raczej blad uzytkownika. Opisz dokladnie co i jak robisz, gdzie klikasz itd.

Prawdopodobnie robię coś nie tak, ale po kolei.
Podłączam kabel USB do MDA pojawia się ActiveSync, podłączam się jako gość. Otwieram Eksplorera i jak przeciągam pliki do MDA i próbuje skopiować do jakiegokolwiek katalogu pojawia się przekreślone kółeczko czyli nic nie mogę zrobić. W drugą stronę jest oki.

[Dodano: 2005-07-01 19:20:10]
Cytat: wieniek
Cytat: jakub kańczugowski
Musisz cos zle robic... to nie jest wina MDA, tylko raczej blad uzytkownika. Opisz dokladnie co i jak robisz, gdzie klikasz itd.

Prawdopodobnie robię coś nie tak, ale po kolei.
Podłączam kabel USB do MDA pojawia się ActiveSync, podłączam się jako gość. Otwieram Eksplorera i jak przeciągam pliki do MDA i próbuje skopiować do jakiegokolwiek katalogu pojawia się przekreślone kółeczko czyli nic nie mogę zrobić. W drugą stronę jest oki.


Eureka. Już doszedłem, zwykłe przeciąganie plików nie działa, dopiera jak skopiuje i wklejam wszystko jest oki.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
MDA Compact - problem z ActiveSync
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2005, 19:22:06 »
Hmm... czyli np jak wejdziesz do katalogu My Documents w pamieci RAM i wczesniej zrobisz CTRL+C i tam CTRL+V to tez nic sie nie dzieje? Jaki to plik kopiujesz? Jesli faktycznie to nie bedzie dzialac to wylacz firewalla.

[Dodano: 2005-07-01 19:22:29]
Aha... no widzisz :)