SPV M500+Windows 2003 big problem

  • 3 Odpowiedzi
  • 1334 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV M500+Windows 2003 big problem
« dnia: Maj 02, 2005, 18:50:10 »
Witam
Posiadam SPV M500 w czasie zgrywania danych na pecka telefon chyba się zresetował i po ponownym włączeniu wyskakują takie informacje:

Cannot find ‘profiles’ (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and all the required libraries are available.

Cannot find ‘Temp’ (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and all the required libraries are available.

Cannot find ‘Windows’ (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and all the required libraries are available.

Niby działa ale nie można nawiązać połączenia z pc, nie ma menu oraz aplikacji

Proszę o pomoc... i jasne wyjaśnienie problemu... początkujący :)!!!!

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
SPV M500+Windows 2003 big problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2005, 20:12:34 »
Zrob twardy reset (hard reset). Poszukaj w instrukcji do swojego PDA jak sie to robi. Jest to zazwyczaj odpowiednia kombinacja klawiszy plus reset rysikiem. Aha... temat zaloz nastepny razem w odpowiednim dziale, czyli Pocket PC Phone Edition, a nie MS Smartphone.

SPV M500+Windows 2003 big problem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2005, 20:45:03 »
Robie hard reset czyli CAMERA + POWER i nic... nic sie nie zmienia nie działają klawisze i wyswietlacz nie ma podświetlania... hmmm

bardzo pilne!!!!

SPV M500+Windows 2003 big problem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2005, 20:24:01 »
a moze zna ktoś jakieś strony gdzie znajde oprogramowanie do SPV M500 by go postawic od nowa bo Microsoft ActiveSync nie moze sobie poradzic by cokolwiek zrobic... moze jakis inny windows (polski) ...

i jescze jedno... jak pozbyc sie simlock SVP M500....
na forum szukałem... na temat M500 nie ma nic... a ja bardzo mało o nim wiem

[Dodano: 2005-05-03 22:37:19]
znalazłem na innym zagranicznym (włoskim) forum:

tzw hard reset ale jak nie działa to:
1) wyłączyć
2) wyjąć baterie
3) pozostawic na 30 min
4) odpalić

srawdziłe działa ok... jak nowy :)