Apple iOS > Oprogramowanie iOS

Pochwal sie swoim desktopem...czyli jak wyglada tapetka i ikonki w iphonie

<< < (2/36) > >>

pimpus sadelko:
OleYek ikonki sa sliczne

korbicz:

--- Cytat: romulus w Kwiecień 11, 2008, 09:15:00 ---to dlugo poczekasz na soniaka i do tego jak pobawisz sie IP to ciezko bedzie przejsc na zamulony windows :)

--- Koniec cytatu ---

Hehe, sam jestem ciekaw jak to ze mną będzie. Mam Wizarda od chwili gdy się pojawił na rynku i jestem wielkim fanem rozwiązania PPC + klawiatura sprzętowa. Iphona tak naprawdę kupuję na próbę - jak mi nie podejdzie to go sprzedam. Ale z tego co tu czytam to widzę, że jest ryzyko, że nie kupię potem ani Kaisera (był taki plan), ani HTC Cruise (plan B). Plan C na dziś to Xperia. Bardzo jestem ciekaw czy mi się też tak pozmienia jak niektórym z Was :D. Czytając fora trochę mnie irytuje sposób instalowania w Iphonie funkcji, które inne PPC mają od "dziecka". Pożyjemy, zobaczymy.
Najbardziej boli brak GPS-u, następne urządzenie miało mieć wszystko w jednym, a tu krok w tył. I to spory biorąc pod uwagę brak sensownej możliwości podłączenia jakiegoś zewnętrznego odbiornika GPS-u (przez BT chociaż).

Dino_Zaurus:
do tego jeszcze Customize, Categories no i moze statusstyle ale ten trzeci dziala jak chce.. ja lubie standardowe ikony wiec tylko dock i tapetka, no i dzwieki systemowe :P zostaly zmienione :P

romulus:

--- Cytat: korbicz w Kwiecień 11, 2008, 09:48:59 ---
--- Cytat: romulus w Kwiecień 11, 2008, 09:15:00 ---to dlugo poczekasz na soniaka i do tego jak pobawisz sie IP to ciezko bedzie przejsc na zamulony windows :)

--- Koniec cytatu ---

Hehe, sam jestem ciekaw jak to ze mną będzie. Mam Wizarda od chwili gdy się pojawił na rynku i jestem wielkim fanem rozwiązania PPC + klawiatura sprzętowa. Iphona tak naprawdę kupuję na próbę - jak mi nie podejdzie to go sprzedam. Ale z tego co tu czytam to widzę, że jest ryzyko, że nie kupię potem ani Kaisera (był taki plan), ani HTC Cruise (plan B). Plan C na dziś to Xperia. Bardzo jestem ciekaw czy mi się też tak pozmienia jak niektórym z Was :D. Czytając fora trochę mnie irytuje sposób instalowania w Iphonie funkcji, które inne PPC mają od "dziecka". Pożyjemy, zobaczymy.
Najbardziej boli brak GPS-u, następne urządzenie miało mieć wszystko w jednym, a tu krok w tył. I to spory biorąc pod uwagę brak sensownej możliwości podłączenia jakiegoś zewnętrznego odbiornika GPS-u (przez BT chociaż).

--- Koniec cytatu ---
dlatego mam 2 ip jest tani teraz i warto go kupic fotki, muza i filmy, net. wczoraj wgralem yeti3d i grafa jest naprawde plynna. zreszta co Ci bede pisal dostaniesz ip i sam zobaczysz mi jak pisali ze wart swojej ceny to nie wierzylem dopoki nie dostale na testy do zabawy.
ikonki oleyka sa naprawde swietne  :ok:

witolldo:

--- Cytat: korbicz w Kwiecień 11, 2008, 09:11:52 ---Ja chcę taki desktop jak Oleyek :D. Mój iphone właśnie do mnie leci, lada dzień będę miał się czym bawić w oczekiwaniu na Xperię...
Czym się robi taki fajny desktop?

--- Koniec cytatu ---

heheeh moje też, będą za niedługo jeden 16GB drugi 8GB dla kobiety mojego życia :D i caly czas się już nim podniecam a dopiero będzie 11 maja ;/ przylatuje bezpośrednio do Polski :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej