Nawigacja GPS > AutoMapa

Automapa + GPS

(1/2) > >>

korrek:
Może po podłączeniu poczekaj dłużej. Automapa ma jedną wadę w stosunku do innych programów z jakich korzystam (Loox + GPS Pharos): Bardzo długo, długo, długo po resetach bądź pierwszym podłączeniu przegryza się przez system. Trwa to czasami nawet kilkanaście minut. Jest to poważny błąd, jak sądze, tego programu w przypadku krótkich i częstych jazdy samochodem z użyciem AutoMapy. TomTom jest w tym wypadku o niebo szybszy.

malypb:
Jezeli Pan chce to mozemy sie jakos spotkac i wtedy sprawdze specjalna wersja AM (z logowaniem operacji) czy w ogole cos przychodzi z GPS na jakikolwiek port COM.

Prosze o kontakt na pbo@plusnet.pl

Pozdrawiam
Piotr Boguslawski

GPS maniak:
Nie wiem jak jest w DEMO, ale mam pełną wersję AM, oraz Ipaqa 3630 i zewnętrznego GARMINA Etrex Summit. Wszysto działa OK. A jak było w innych aplikacjach ? Bo być może diabeł tkwi w szczegółach tj. kabelku. Polecam próbnie zainstalować CMap DEMO i sprawdzić czy tam to działa.

[Dodano: 2003-02-27 15:17:12]
do korrka: nie zauważyłem tego problemu. Dologowanie AM do zewnętrznęgo GARMINA nastąpiło "prawie" natychmiast, wcale nie było "przegryzania"

krak:
A nie wiecie gdzie można kupić taki kabelek eTrex (Żółty) - 3630 ?

kozi:
www.gps-y.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej