Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Oprogramowanie PPC

Wasz Ekran Today

<< < (2/1116) > >>

robo:
To ja też sprawdzę czy umiem wkleić obrazek  :)

serDzio:
GSM maniak jak usunąć te linijki  jak Właściciel  Wtorek ... Brak zadań itd jak na skrinie powyrzej ?? :)

kgolebiowski:
Czy przy okazji prezentacji swoich paneli można prosić o napisanie z jakich programów korzystacie do stworzenia takiego panelu?

GPS maniak:

--- Cytat: "serDzio" ---GSM maniak jak usunąć te linijki  jak Właściciel  Wtorek ... Brak zadań itd jak na skrinie powyrzej ?? :)
--- Koniec cytatu ---

AM także można usunąć ;-) Napiszę po angielsku, bo tak jest u mnie :-(
Start -> Settings ->  zakładka Personal -> Today -> zakładka Items
Natomiast aby zlikwidować "wtorek" to w ustawieniach regionalych:
Start -> Settings -> zakładka System -> Regional Settings -> zakładka Date

PS. Zrób Backup, pobaw się trochę nowym sprzętem a stanie się jasność ;-) Potem zawsze można zrobić Hard Reset + Restore i będziesz miał pocketa w takim samym stanie jak przed zabawą.

No chyba, że zrobisz tak jak jak ja  :cry: Zrobiłem backup na kartę, a podczas zabawy (a zabawa była przednia z kilkoma browarami) wykasowałem z karty folder Backup. No i po hard resecie wszystko musiałem instalować od nowa  :oops:

Waldzio:
Ok witam was i przybywam z pytaniem:
Potrzebuje program z wtyczką do ekranu today która współpracowała by z jakimś eksploratorem plików (chodzi mi o to, żeby na ekranie today widzieć zawartość jednego folderu i żeby można było ją edytować czyli np. utwożyć folder itp.) czyli coś jak pulpit w PC

Czy jest coś takiego??

A tak przyokazji dajcie linka do regulaminu tego forum (przeczytałbym wreszcie...)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej