Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x > Oprogramowanie PPC

Wasz Ekran Today

(1/1116) > >>

serDzio:
Witam nie ma chyba takiego tematu kazdy spewnoscia ma jakis ciekawy ekran Today Podzielmy sie wrazeniami i pokarzmy co mam

Dam rozniez swoj mimo ze jest normalnym windowsowskim ...

Jeszcze nie umiem zabardzo dzialac samemu przy ekranie today jedynie umiem skorki odpalacPokarzcie i wy swoje :)

ziele:
Dobra u mnie today tak wygląda ;)Wisbar advance 2 ze skórką expea2. Na todayu Standardowe wtyczki oraz UpTime i PocketPlus.

Uwaga: Proszę mnie nie pytać co chwile skąd ściągnąć tą skórkę. Po to podałem jej nazwę żeby wpisać ją w googla i łaskawie kliknąć w pierwszego linka jaki poda.  :kill:

cytryna:
Rany, jesten pod wrażeniem, mojego nie pokażę bo wstyd.

GPS maniak:
Cześć serDzio ! Chyba były już takie wątki  8)   Jednak żeby nie zostawić Ciebie w nieświadomości co mają inni  .........

Przyznaję, że w branży pocketPC nie jestem gadżeciarzem i tapetę też mam standardową. Jednak powierzchnia małego pulpitu jest dla mnie tak cenna, że żaden pojedyńczy soft nie ma prawa zajmować u mnie tyle miejsca ile u Ciebie AM  :wink:Jak widać ikonki skrótów mam podzielone na "stałe" i "przewijane".
Tu staram się trzymać jakąś logikę - w jednej linii programy o podobnej użyteczności. Najważniejsza dla mnie (jako GPS Maniaka) jest linijka ponad informacją z kalendarza. Tam są skróty do następujących programów:

- MM Sirf Setup
- Visual GPS
- odGPSce
- GIS Russa
- OziExplorer_CE
- MemoryMap PocketNawigator

Anonymous:
Z czego kozystales aby usunac takie rzeczy jak Własciciel , Wtorek itd , Brak nieprzeczytanych wiadomosci itd jak na moim skrinie powyrzej jak to zrobiles lub czym :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej