Android OS > Desire

Problem z rootowaniem. Pilne!

(1/3) > >>

kafar55:
Witajcie.
Potrzebuje waszej pomocy.
Kupiłem telefon HTC Desire. I muszę go szybko zrootować.
A więc:
Wedle instrukcji (przypiętej w tym dziale) ściągnąłem unrevoked 3.32.
Zainstalowałem sterowniki, usunąłem HTC Sync.
Podpinam telefon, unrevoked go normalnie wykrywa, przechodzi przez cały proces rootowania, i na samym końcu gdy pisze "starting root..." program czeka 30sec i piszę że nie może zrootować telefonu, być może mam "za nowy soft".
Wyczytałem gdzieś na anglojęzycznym forum że muszę zrobić HR, zrobiłem i nie pomogło.
Android stock 2.3.3
Proszę o szybką pomoc, będę niezmiernie wdzięczny!

WiateR:
Jaki dokładnie komunikat?

kafar55:
Dzięki za zainteresowanie, komunikat był po angielsku i brzmiał jakoś tak "unable to get root, your firmware is too new?"
Znalazłem info na necie, że soft 2.3.3 rootuje się tylko przez revolution, zrobiłem roota, s-off i działa.
Swoją drogą, myślałem że ICS będzie na nim znośnie działał, ale się przeliczyłem... a niby te same bebechy co HD2...

WiateR:
A to zależy jaki ROM. MIUI v4 próbowałeś?

kafar55:
Z tego co kiedyś czytałem to miui jest okrojony (nie ma głównego menu) czyli coś takiego jak w iphone - a mi się to bardzo nie podoba. Nigdy nie próbowałem żadnego romu miui, bo jak przeczytałem tą informację to omijałem te romy szerokim łukiem.
Wiem że te pytanie jest bardzo nie lubiane na naszym forum, ale czy znasz jakiś dobry rom ICS? (Oprócz miui   B) )
Pozdrawiam!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej