Android OS > Desire Z

[ROM][JB 4.2.2] Andromadus Test Builds - CM 10.1 (25b4)

(1/7) > >>

revanmj:
Jest to ROM bazujący na kodzie CyanogenMod 10.1 (który z kolei bazuje na Androidzie 4.2) z dodatkami i modyfikacjami przeznaczonymi specjalnie dla Desire Z.

Działa całkiem dobrze, szybkość działania jest moim zdaniem porównywalna z CM10 od Flinny'iego. Prawidłowo działające (czyli przełączające dany element, a nie otwierające ustawienia z nim związane) Quick Toggles od CyanogenModa już są. W załączonych GApps nie ma Photo Shpere.

Download (ROM) | Download (GApps) | Screeny | Film

Zmiany w wersji 25b4 [23.08.2013]:
- Dodane zmiany wprowadzone w międzyczasie przez CyanogenModa
- Usunięty problem z liczeniem czasu (np. w dialerze sekunda była dodawana co minutę)

Działa:
- Wszystko

Wątek na xda-developers: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2031678

rafaln84:
Jak dla mnie to super ROM korzystam z niego od tamtego roku i co nowy builds tym szybciej chodzi :) Polecam !!! 

revanmj:
Ostatnio pojawiła się ciekawa aplikacja do automatycznego hibernowania programów pozostających w tle. Może dać nieco odetchnąć pamięci w naszych Zetkach :) Więcej informacji tutaj.
Połączone: Czerwiec 06, 2013, 18:42:32Nowa wersja dostępna, szczegóły w pierwszym poście. Przy okazji - najnowszą betę Chrome'a (28) w końcu da się używać na Zetce. Nadal jest wyraźnie wolniejsza od tej z AOSP, ale już tak tragicznie nie muli :)

Franiu:
ROM faktycznie rewelacyjnie szybki. Nie wierzyłem, że można tyle wycisnąć z poczciwej Zetki (wcześniej męczyłem się na stockowym romie i miałem już serdecznie dość).

Brakuje mi tylko kilku rzeczy które standardowo były w oryginale i brak ich trochę mnie boli, może ktoś wie co z tym zrobić... :

- brak możliwości zaprogramowania sprzętowych klawiszy na fizycznej klawiaturze 1 i 2 (te z kropeczkami po prawej stronie od spacji)
- w dialerze  i osobach przy szukaniu kontaktu trzeba podawać znaki z ogonkami: ąśżźąę (dokładne dopasowanie)
- przy podłączeniu usb trzeba za każdym razem ręcznie wybierać podłączenie karty sd (nie można wskazać akcji domyślnej)
- ... rozumiem że inne akcji takich jak: net przez komputer czy tylko ładowanie wogóle nie ma - nie wykorzystuje obecnie tego, ale czasami się net przez komputer przydawał

revanmj:
Bo w czystym Androidzie te dwie ostatnie rzeczy to tak działa. Nie ma też czegoś takiego jak akcje po podłączeniu do komputera. Domyślnie się tylko ładuje, jak się wybierze opcję montowania karty SD, to się zamontuje. Dodatkowo, jak się włączy debugowanie USB w ustawieniach, to będzie można robić dodatkowe rzeczy. Z kolei udostępnianie netu przez USB da się w tym ROMie uzyskać aplikacją, np. tą.
Połączone: Sierpień 24, 2013, 13:31:48Flinny ostatnio się przesiadł na HTC One i rzadko korzysta z Zetki, więc tempo prac nad tym ROMem nieco zwolniło. Teraz będzie publikował nowe kompilacje tutaj, ale przed ich instalacją lepiej najpierw zajrzeć na xda i sprawdzić czy nie ma problemów z nową wersją, bo może się zdarzyć że Filnny wrzuci paczkę i nawet nie sprawdzi czy się odpala po zainstalowaniu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej