[ Tutorial ] Jak rozwiązać problem z szybko spadającą baterią po aktualizacji

  • 1 Odpowiedzi
  • 18269 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Mając iphona 4 z iOS 4.3.5 oraz bb 4.10.01 z simlockiem musiałem wykonać aktualizacje do wersji 5.1.1, ale musiałem zostawić stary baseband, żeby oryginalna karta gevey ultra działała. Po wgraniu CF wydawało się, że jest wszystko w porządku. Okazało się jednak, że bateria dramatycznie szybko zaczęła spadać (potrafiła nawet spaść o 20 % w ciągu 8 godzin w stanie czuwania, co było nie do przyjęcia). Szukałem rozwiązania przez parę dni, na forach zagranicznych, ale bez żadnych skutku. Po dłuższym okresie czasu znalazłem rozwiązanie : wystarczy usunąć Ultrasn0w z cydi.  Dla obeznanych w tym temacie nie będzie to problemem, ale dla tych, co nie wiedzą jak to zrobić postanowiłem stworzyć mały tutorial.

Po pierwsze wchodzimy do cydi:




Gdy już uruchomiliśmy cydie wchodzimy do manage:





Następnie do Packages:





Później klikamy na Ultrasn0w:





Klikamy na modify:






A następnie Remove:





Teraz klikamy na Confirm:





Teraz zostanie przeprowadzony proces odinstalowania, a po nim należy kliknąć w Restart SpringBoard.






Po jakimś czasie pojawi się menu główne. U mnie to rozwiązanie pomogło. oczywiście wszystkie zdjęcia są przeze mnie wykonane.

Wszystkie poniższe czynności wykonujesz na własną odpowiedzialność,
 nie biorę odpowiedzialności za błędy,
 lub jeśli coś pójdzie nie tak jak powinno.

Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Bardzo ładny tutorialik, przyklejam go :)
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.